Chat 17

Niko ne komentira vijest o padu predsjednickog helikoptera , sigurno natovci i amerika krivci , helikopter americki , pa skoro kao nov , napravljen samo 1971 godine.
 
helikopter americki , pa skoro kao nov , napravljen samo 1971 godine.
samo me interesuje zasto su ga vozikali u davno iznandjanom americkom helikopteru, kad su sigurno mogli da nabave ganz novi ruski, ako ne za pare a ono za one silne shahede i obuku za njih koje su iranci pruzili rusima?

iranci znaju nesto sto mi ne znamo? (bolje i rashodovano americko nego novo rusko?)
 
Poslednja izmena:
Ako neko ima vremena pa cacka u telefon,moze to malo bolje iskoristiti i zaraditi pare.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
@geci
nisam znao da su dozvoljeni ovde affiliate linkovi?!?
a moram da te pitam, da li ti je neko rekao sta geci znaci na madzarskom?

polako i druge svetske agencije objavljuju da je izdat nalog za hapsenje (((poljaka))) Netyanahua zbog ratnih zlocina u Gazi.


 
Kaze Bell-ov strucnjak, na na vjestima (Bell je proizvodjac tog helikoptera) ,tesko da su piloti bili losi , vjerojatno top piloti , moguce i oni grijese ali sa slike se vidi da je rep otpao prije , odnosno rep je odsjecen jer je rotor doziveo veliki kvar i odsjekao vlastiti rep , bez rotora a i repa helikopter je pao kao kamen.
 
@geci
nisam znao da su dozvoljeni ovde affiliate linkovi?!?
a moram da te pitam, da li ti je neko rekao sta geci znaci na madzarskom?

polako i druge svetske agencije objavljuju da je izdat nalog za hapsenje (((poljaka))) Netyanahua zbog ratnih zlocina u Gazi.


Sta znaci?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
pitaj madzare, ja mozda gresim (ili su mi pogresno rekli sta znaci), pa necu lupetati ovako javno.

elem, jadni rusi, bombarduje ih vlastito vazduhoplovstvo, prvo srusise zgradu u Belgorodu a sad unistise selo

1716209643839667.jpg
 
Ti verujes svemu sto pise na internetu ?.Znas li koliko ima namernih laznih informacija bas od strane zapadnog otpada ne bi li na bilo koji nacin ismevali ruse jer su im trn u oku ....
 
pitaj madzare, ja mozda gresim (ili su mi pogresno rekli sta znaci), pa necu lupetati ovako javno.

elem, jadni rusi, bombarduje ih vlastito vazduhoplovstvo, prvo srusise zgradu u Belgorodu a sad unistise selo

1716209643839667.jpg
Pa vec kad si spomenuo pa reci,jednom mi je jedan ukrainac rekao sta to na njihovom znaci a mozda su to preuzeli od madjara

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh