HHO sistem (gas)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako se nastavi sa ovim načinom pisanja u ovoj temi biću prinudjen da je zaključam jer ovde još nisam video ništa naučno dokazano, a to prskanje vodom priče o nekim generatorima i ne potrebno znanje nekih osnovnih elemenata hemije, fizike ... , a na kraju i srpskog jezika me jako zamara pa neka vlasnik teme razmisli malo o tome i malo se uozbilji.
 
Jel moguce nekako da vi zamrznete uvu temu.Pa kad ja uradim ovo objavim sl i nece se pisati gluposti ?
 
e ta ti je pametna samo se tupi u prazno,ovde je sve u masti,kad nesto napravis i isprobas neko vreme onda ga snimi,slikaj il sta vec.ovako samo sprdnje neke a ti ga debelo rizikujes,al tvoja volja ako si resio,da bar prekinemo mastu.
 
Cisto da primjetim, kada benz. motor radi posle gasenja tj prekida struje na svjecice, to nije zbog vode u gorivu.

nisam ni mislio da je zbog vode radio nego sam hteo da naglasim los kvalitet benzina(manjak oktana) plus vode na pretek......svi znamo koji je kvalitet benzina tada bio,lepo sam napisao da su auti jedva isli, i kad sam napisao da kad se ugasi on jos radi stavljen je zarez,da je radio zbog vode onda bi to sve islo u plus nasem clanu koji dozira u "kamburator",a i nasa vozila tih nesretnih godina bi isla ki metak na mesavinu sa vodom,a kad si to vec naveo evo jos jedno nagradno pitanje,zasto auto jos uvek otresa i radi a kontakt iskljucen a benzin je uredu(dovoljno oktana) i sve je podeseno i ispravno sto se tice palenja i struje itd.....
 
nisam ni mislio da je zbog vode radio nego sam hteo da naglasim los kvalitet benzina(manjak oktana) plus vode na pretek......svi znamo koji je kvalitet benzina tada bio,lepo sam napisao da su auti jedva isli, i kad sam napisao da kad se ugasi on jos radi stavljen je zarez,da je radio zbog vode onda bi to sve islo u plus nasem clanu koji dozira u "kamburator",a i nasa vozila tih nesretnih godina bi isla ki metak na mesavinu sa vodom,a kad si to vec naveo evo jos jedno nagradno pitanje,zasto auto jos uvek otresa i radi a kontakt iskljucen a benzin je uredu(dovoljno oktana) i sve je podeseno i ispravno sto se tice palenja i struje itd.....

Motor ti i dalje radi zato sto nosac karburatora je star i treba da se promeni. Tu dobija vazduh i nastavlja i dalje da radi, imao sam taj problem i u karburator servisu ga resili.
 
Motor ti i dalje radi zato sto nosac karburatora je star i treba da se promeni. Tu dobija vazduh i nastavlja i dalje da radi, imao sam taj problem i u karburator servisu ga resili.

to je bio problem kod vas,znam koji auto vozite,kod VW i audija cesto crkavaju nosaci karburatora,ali isti problem su imala vozila koji nemaju gumeni nosac karburatora(lada jugo opel ford mazda itd....),to su motori sa XXXX kilometara gde ima mnogo naslaga na ventilu,te naslage se usled duze voznje uzare i znaju praviti problem pri gasenju(narocito leti pri vecoj temp.),kod vozila gde je ugao palenja 7,10,12 stepeni sa stavljalo na 1 stepen cak i nula da nebi zveceli ventili u voznji i da auto nebi jos otresao posle gasenja,mnoge je to lose gorivo kostalo skupo,kod auta koji imaju samostelujuci spaner zupcastog remena se desavalo da pri gasenju otrese i vrati kontra,spaner se povuce nazad remen se olabavi i preskoci,neke je to kostalo samo ponovnog zupcenja a neke i zamene ventila itd....
 
Kada su zamenili taj nosac i nista drugo nisu dirali nikada evo do sada mu se nije desilo da ni jedan takt viska napravi posle gasenja.
 
odlicno,mozda ste me pogresno shvatili,nemaju svi te probleme a i neponasa se svaki auto isto,cisto smo se malo podsetili rezima gospodina Slobodana i 90-ih godina,loseg benzina i ondasnjih problema.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh