SPORT-Opšta tema

Звезда такође мора да направи тим... ово што сада има су појединци које је на неки чудан начин овај Грк натерао да играју довољно таман толико да победе Партизан. Што је изгледа и био једини циљ ове сезоне...
jel zaista mislis da ovaj tim zvezde sa zvanicnim budzetom koji je objavljen i od strane evrolige,mogao nesto vise da uradi u istoj?

u prvih top8 se zvanicno po budzetu ugurala baskonia i olimp,naravno ocajni Milan na celu sa Nejpirom ispao iz te grupe iako je zvanicno imao treci budzet ove sezone u evroligi sa nekih 33mil evra,drugi tim je bajern koji ima opasan tim ali nesto i tamo skripi,izgubili su cak i prvi mec 1/4 finala nemacke lige i to kuci(na 3 dobijene)
 
odluka da naneli ne igra je iskljucivo vaseg trenera obradovica

naneli nije nit povredjen,nit suspendovan em se igralo kod vas pred vasim navijacima

tako da pitanje zasto nije igrao je jedino i iskljucivo kod vaseg trenera
 
Апсолутно мислим да се тим прави тако што се комбинују играчи који су здрави и компатибилни међусобно.
И мислим да хемија екипе може да освоји 30 % више него сам буџет.

Жељко ће остати још дуго у Партизану јер мислим да је овде ушушкан у добро плаћен и нико му ништа не замера... што је одлична позиција.

Неиграње Нанелија је мислим више изнуђен потез од стране Звезде него што је то одлука тренера.
Читали смо да је неки из управе Звезде преговорао са Обрадовићем...
Не би ћоки то пустио тако лако... Да је играо Нанели не би се ни играла утакмица... то је моје мишљење...

Опет да напишем... Звезда је ове године шверцовала сезону тако што су купили Теодосића, Нејпира и довели Ивановића...
Све остало су играчи који су споредне улоге... истрошени и скрљани и израђени а у тај поредак се дивно уклопио и Недовић који је ове сезоне на свакој утакмици требао да сипа по 30+ поена...
 
cek cek

Covic rekao Obradovicu da Naneli ne igra?


gde si citao da se neko dogovarao sa obradovicem da ovaj ne igra???


zvezda je od 4 moguca trofeja uzela 2 i u treci(kls) moguci ulazi potpuno rastereceno iako bi to znacilo dobiti partizan eventualno 8 puta u 9 meceva,sto bi zaista znacilo vanserijski ali videcemo


ima informacija da neki stranci iz partizana ne zele da igraju kls i traze odmor tj boli ih patka za igranje posle svega,e sad videcemo da li je to istina
 
i prvi zategao pesnicom sto se i vidi na snimku
ispada da svako provociranje treba da se resava tucom,zanimljivo razmilsljanje iskreno

to sto ga je ovaj uhvatio za vrat tokom obicnih slobodnih nikom nista,isprovociran i tada bio verovatno

Sto nestavi opet onaj link gde se jasno vidi da Lazarevic prilazi iza ledja Naneliju i nesto ga provocira?Valjda ga je uhvatio u kragnu ako sam dobro cuo Smita.

Ti i Zoki kao da igrate u Partizanau pa znate sta se desava na trenizima , kakve i koje razgovore imaju igraci sa Obradovicem i sta tu kome kaze.
 
Sto nestavi opet onaj link gde se jasno vidi da Lazarevic prilazi iza ledja Naneliju i nesto ga provocira?Valjda ga je uhvatio u kragnu ako sam dobro cuo Smita.

Ti i Zoki kao da igrate u Partizanau pa znate sta se desava na trenizima , kakve i koje razgovore imaju igraci sa Obradovicem i sta tu kome kaze.
evo vas lik sta pise
najaca mi je ova stvar i rec 'verovatno'-----naravno covica ubaciti u pricu jer on kao i djilas vladaju scenom u srbiji



inace to je ovaj naneli



meni je samo fora sta bi bilo da nije bio smith tamo,naneli udario i legao na ledja,na snimku se cini da bi ga lazarevic "pojeo"
 
Okačite tu Smithovu izjavu da i mi vidimo ali je jasno da je Naneli prvi udario Lazarevića pa ga je ovaj posle motao da mu vrati i tu je Smith reagovao.
 
Okačite tu Smithovu izjavu da i mi vidimo ali je jasno da je Naneli prvi udario Lazarevića pa ga je ovaj posle motao da mu vrati i tu je Smith reagovao.
Jasno je da ga je ovaj zgrabio i pokusuo da ga udari.Nadji izjavu Smitha sam.

Evo i Naneli je to potvrdio.

I da li je moguce da racunate prvu sezonu Obradovica sa onom krs ekipom?

Druga je bila sjajna, ova katastrofa.

Sada ce navijaci iz predgradja da uce zoca.Vi se radujete vise sto zoc nije uzo trofej nego tome sto ste osvojili.Stvarno poremecena nacija.
 
ta prva sezona obradovica

bio prvi favorit za evro kup i to je trebala biti karta za ulazak u evroligu--da se ne placa licenca,prosle ste uzeli da se opet ne placa,evo ove dobili metlu pa se opet treba dresiti kesa,to verovatno od "ulaznica" ide

imali ste u evrokupu 4 evroligaska igraca+super talentovane madara(osvajaca evropskog prvenstva do 20godina) i vukcevica

smajli se vratio iz nba

nazalost aleksa zalutao u tim,em sto je zvezdas em sto ga ovaj kinji od prvog meca ko da je pocetnik....jedan od glavnih igraca zasto smo uzeli srebro na svetskom prvenstvu prosle
 
Jasno je da ga je ovaj zgrabio i pokusuo da ga udari.Nadji izjavu Smitha sam.

Evo i Naneli je to potvrdio.

I da li je moguce da racunate prvu sezonu Obradovica sa onom krs ekipom?

Druga je bila sjajna, ova katastrofa.

Sada ce navijaci iz predgradja da uce zoca.Vi se radujete vise sto zoc nije uzo trofej nego tome sto ste osvojili.Stvarno poremecena nacija.
Pitaj brata lažova.
 
To smo vec videli Zoki.Ovde se vidi da Lazarevic krece na Nanelija. I bas taj deo fali ko prvi udara ili napada.A nije ni bitno.Vas je dobio po pickici, vi ste uzeli abu. Zivot ide dalje.
 
Nazad
Vrh