SPORT-Opšta tema

Trebao je biti diskvalifikovan još na prošloj utakmici,zar ne :unsure:
 
Baš čudno fali minut snimka nedostaje Lazarevićem napad na njega. Sveje to smišljeno a naši košarkaši po ko zna koji put nasedaju na provokacije. Naravno nasilju nije mesto u sportu.
 
Nemoj tako javice se ovi normalni sto vredjaju po forumu.

Lepo nas osteti sudija kod namerne Smajlagica 3 poena za rezimski klub plus lopta.

Ovo je sramota sto nije sudjena Lazicu namerna , njega treba lesiti od jutra do mraka.

Veceg smrada nisam video.
 
Poslednja izmena:
Da se završi ova agonija i od igre i od saopštenja.
Partizan cele sezone ravna linija nema razlike ova utakmica i prva utakmica u sezoni.
Ne znam kako je igračima obe ekipe ali meni kao navijaču su uspeli da zgade košarku silnim saopštenjima kao da se radi o ratu
To je to cele sezone je Zvezda bila bolja u ABA ligi.
Svaka čast, čestitke.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Otvorena knjiga žalbi na sudije,pa izvolte.Janis 6-i put nadmudrio najtrofejnijeg trenera.Tu već nema slučajnosti.
 
Како су наместили судије биће ова серија пуна саопштења... Осим ако судије не праве грешке како ћокију одговара.
Волео бих да све буде регуларно и да Звезда победи 3:0.

А што се тиче сезонских карата... како то одједном 13 иљада из Арене стане у 7 иљада у Пиониру?
Неки пут се жеље остварују... И све је било како сам написао...

Интересантно да се Обрадовић није ни зацрвенео... што ми чудно... или ми црко тв... :)
Мислим да је Пантер највећи разлог што Партизан игра лоше целе сезоне.

Сад само Евролига да својим дискреционим правом позове Звезду а волео бих и Партизан следеће сезоне а може и да позове само Партизан... Шта и томе мислите?

Другарски поздрав за земљака Морнара уз слоган биће боље следећи пут...
 
Svaka cast na zasluzenoj pobedi. 3 - 0 u seriji se jako retko desava.

Mi katoastofa,sut ocajnicki...ne moze se tako pobediti utakmica.

A sto se nasilja tice nije ga udario dzabe sigurno,ali totalno glupo,nepromisljeno i bespotrebno,osudjujem nasilje. Mozda ga je i Ledey nagovorio,ko ce ga znati?

Sve u svemu to je sto je,nasa sezona ocaja.
 
Bravo ZVEZDO, jos jedna pobeda i titula. Dzaba kk najtrofejniji trener & 60 milki, ZVEZDA je opet prva 🏆🏆🏆🏆🏆
619 M kao Djilas.

@ Zoki

Sizoje daje ObradovicuAba ligu kao sto si tvrdio ? Srale vas trojke, ovi nasi nisu mogli vola u D da ubodu. Malo vas pogurali sudije, onom smradu toleraisu rvanje i nabijanje kolena u jaja.

Ocaj od igre cele sezone. Max jedno polovreme ako odigraju dobro.
 
Odavno nisam video smireniju igru Zvezde nego ove tri utakmice, svaki napad skoro do kraja. Nekad dobro organizovan nekad prinudjeno resenje. Mislim da je grk izvukao max od ovih igraca. Jos da nisu bile povrede hange i topica bili bi jos jaci.
Vas je licno unistio zeljko sa forsiranjem pantera ( top 3 najplacenija igraca u evroligi).
Metla je radila, "intitucija" je pocisena 3:0 🥳🥳🥳🥳🥳💪💪💪💪
 
619 M kao Djilas.

@ Zoki

Sizoje daje ObradovicuAba ligu kao sto si tvrdio ? Srale vas trojke, ovi nasi nisu mogli vola u D da ubodu. Malo vas pogurali sudije, onom smradu toleraisu rvanje i nabijanje kolena u jaja.

Ocaj od igre cele sezone. Max jedno polovreme ako odigraju dobro.
Realno smo u međusobnim duelima bolji iako je vaša ekipa bolja ali mi imamo te male igrače kao Davidovac koji doprinesu ekipi a da se ne vidi.
I dalje tvrdim da je Obradović glavni krivac za vaše neuspehe.Mnogo je išao na siguricu-na crnce a itekako imate dobre naše igrače kojima nije dozvoljavao greške.Tek u ovoj utakmici je to primenuo ali je Zvezda sigurnom igrom došla do pobede.Trebalo bi to da prizna i da lepo ode u penziju i da se više ne sramoti.
 
Nazad
Vrh