Chat 17

Није хтео да прода муницију нити да помаже украјинце...
Нису продавали него поклањали а и више није имао шта, празни магацини.
Овезбеђење к'о мртви коњи ал' зато смо гледали директан пренос атентата.
 
Нису продавали него поклањали а и више није имао шта, празни магацини.
Овезбеђење к'о мртви коњи ал' зато смо гледали директан пренос атентата.
Upravo suprotno , na vasu veliku zalost , kao sto obicno biva , atentator juraj citula je bio pripadnik proruske grupe i novoosnovane stranke Slovenský branci

1715799807-bfbdfbdf-750x486.jpg
 
Citao sam kasnije , da ,predlazu povecanje carina ,najvece ,100 %, na elektro automobile iz kine.
Danas gledam kina proizvodi putnicke avione , za sada nisu opasni po boing i erbas ali postoji potencijalna opasnost jer su drzavna kompanija , za sada proizvedu 1 avion godisnje , zapad im nece prodavati dijelove zbog intelekualne kradje, inace proizvodnja svakog od zapadnog je veca od 1 komad dnevno.
 
Да ли имаш места за велики бојлер од 80-120 литара? Може и тако.

Imam vec bojler. Danas je malo bolja situacija. 4-5 sati sam pustio da voda tece i to da ide samo pumpa-filter znaci nisam isao preko boce. I skupilo se jako malo peska skoro nista. Sada sam ostavio celu noc da ide ali pumpa-boca-filter. Za sada je sve ok. E sad ako to bude ok onda cu sutra da je stavim na rezim za farmu. Gde ce se jako cesto paliti i gasiti. Ako se onda zapusi filter znaci da cimanjem podizem pesak.

Ovako to izgleda

4484bea842db6b6c91f2dd00249c1b94.jpg



Onaj crni kosi filter bi zamenio sa velikim od 3cola sa slavinom i manometrima. Da se moze kontrolisati zapusenost.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Нису продавали него поклањали а и више није имао шта, празни магацини.
Овезбеђење к'о мртви коњи ал' зато смо гледали директан пренос атентата.
Vecinu sofisticiranog oruzja kao S300 koje su imali a koji su dali ukraincima , taj s300 bez rezervnih djelova, jer su na "suprotnoj strani" je prakticno beskoristan osim kao muzeski primjerak vojne tehnike.
 
15k eura hektar zemlje ?,jbt mi smo i njih obisli ....Kad gomila lopova mora negde da pere novac ode i cena zemlje u naucnu fantastiku.
 
Nazad
Vrh