Da podvucemo crtu za proteklu 2009 godinu.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.596
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Dakle sta ste dobro uradili ili mozda lose??

Sve u svemu mogla je i bolje ali ima i dobrih strana pa evo da pocnem redom,postao sam punoletan,polozio za auto,isao u italiju,slupao se i leto proveo u bolnici i banji(bilo je lepo i :ppozdrav: ),kad sam se oporavio vikende ne provodim kuci i salabajzam kad god mogu.
Postao sam "drug clan" tj globalni moderator ovog uglednog foruma,nisam imao neke planove tako da sam je vise proziveo nego sto sam radio ali je zato sledeca udarna.
 
Udes u januaru,dva preloma,dva meseca u bolnici,dve plasticne operacije na licu...sacuvaj boze..ova godina da se ne ponovi i da se zaboravi!!
 
Finansijski ova godina duplo lošija od prethodne.Nekako smo uspeli da završimo novu kuću i preselili se. Hvala Bogu, neka je samo zdravlja, biće svega drugog. :ppozdrav:
 
eh...
u domacinskom smislu bila je ok. tritikal lepo dao samo da nije onoliko pokisao. kukuruz bese odlican. malo me mlada lucerka zeznula, bese prilicno suvo prolece, ali nije ni lose. poorao sam na vreme. masine sve u svemu lepo posluzise.
finansijski - ne znam sta da kazem. po Zahariju sam verovatno najgori seljak na svetu kad nisam uspeo da zaradim pored tolikih krava i imanja. mozda mi treba zakonom zabraniti dalje bavljenje poljoprivredom (po Zaharijusu i njemu slicnima). ali kolko sam cuo od ljudi u selu pa i na ovoj majci svih foruma, nisam jedini. e da, ostao sam i bez subvencija, pa ispade da 40 ha zemlje i 50-tak goveda radim onako iz cistog hobija. skup hobi, majku mu, moram da ga batalim
na licnom planu, ugojio se prosle zime nekih 10 kila, pa sam bio dosao do metera mase. da su mi merili prirast verovatno bih bio u kategoriji pietrena. sad sam se malo stesao, pa sisao na 90. mislio i da se zenim, al ostade za ovu narednu koja dolazi za neki sat. al sa zenama se nilad ne zna... a da, i zaposlio se lepo. pa sam sad kombinovan radnik-seljak
e, pa u nadi da ce nam svima biti bolje, da budemo zivi i zdravi, da sa nasim mladama lepo koegzistiramo, da ne kazem zivotarimo, da nam poljoprivreda krene na bolje, Zivi vi meni bili i :ppozdrav:
i da nam forum bude jos bolji
 
da kucnem u drvo,ja sam zadovoljan.
sve sto sam naumio ja sam postigao.boze zdravlja,iduca godina ce biti bolja.
 
Prvo je dosao berac u maju mesecu meni ispunjena jedna od velikih zelja, pa zatim saznam da je zena trudna i u ovoj godini dobijem najlepsi poklon na svetu malu Andjelu, tako da sem finansija u ovoj godini ja sam zadovoljan :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Studentski zivot zvanicno se zavrsio, ostali su samo ispiti (par komada). Od januara ove godine definitivno vise ne okusam alkohol, 12. maja ostavio duvan (nakon 9 godina pusackog staza), dva meseca kasnije prestao da pijem kafu i jos samo coca-colu da izbacim iz upotrebe. Za sve to vreme ugojio sam se 28 kg i sada imam 105 (sto na mojih 193cm i nije previse mnogo).
Sem toga, devojka mi je diplomirala na fakultetu, sada se jos ja cekam, pa da ozvanicimo nasu vezu... Zato sam malo i prikocio sa ispitima... Hehehe
 
lepo je procitati da se desavaju lepe stvari. voleo bih da o tome ima vise prica u novinama i ostalim medijima, a sto manje crnih hronika.
meni iz godine u godinu sve zanimljivije. izdvojio bih zenidbu, skijanje u tri doline, istina bilo je to u decembru 2008, ali moze da prodje. renovirali celu kucu, naravno zbog snajke.
repa rodila, kukuruz nismo prodali, psenicu ovrli pre kise, nismo lose prosli u poljoprivredi.
ostaje samo da se potrudim, da kao i forumasi koji su ove godine dobili naslednike, napravim naslednika. kada to uspem, onda ce sve ostalo ici jos lakse.
 
Sve u svemu , godina ko godina.. Samo se nizu, neumitnom brzinom.. Bogu hvala, deca rastu, i razvijaju se u zdrave i korisne clanove zajednice..
Po meni , ova Godina je obelezena dolaskom dvojice Drzavnika , koji predstavljaju dve vele sile Djozef Bajden , Potpredsednik USA ( docek bio jadan i nezapazen) i Predsednik Rusije, Dmitrij Medvedev, (docek bio propracen sa najvecom mogucom paznjom, odusevljenjem u narodu i pracen koncertom STO trubaca, kod spomenika Kneza Mihaila.) Posebno je upamcen time sto je odobrio Srbiji kredit od MILIJARDU Dolara, kao sto je rekao da ne zeli da vidi nasa dva Ministra (znate koji su..).
 
Kupio 3 lanca zemlje, poslao oca u penziju. Uglavnom, ostalo u jus-u.
 
evo da i ja kazem nesto na ovu temu.

prvo uspesno maturirao gimnaziju , upisao fakultet (dobio prvu 10-tku). sto se poljoprivrede tice , psenica je omanula, kukuruz (5,6t/kj) je bio fenomenalan, kao i suncokret( 1.8t/kj)(ali od suncokreta se nismo oparili :udri:, pa ni od kukuruza nesto posebno) ostale su nam jos 2 rate dugorocnog kredita...

Sa velikom paznjom propratio Evropsko prvenstvo u kosarci gde su nasi momci osvojili 2 mesto ::svaka cast:: ::svaka cast::
Post je spojen: [time]1262262504[/time]
_________________________________________________
zaboravio sam da kazem da sam polozio za kola iz prvog puta i voznju i testove 5. januara , dva dana posle rodjendana .
 
Uspesna godina, donijela mnogo vise od ocekivanog i odnijela drage ljude.
Ne idu dobro i sreca ruku pod ruku.
::vino::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh