Motorne testere

Користим 9 година вилиџер вгс 20, то је мања тестера од наведених и она је плаћена нова 15 500 динара. Сада за 15 000 динара можеш да купиш "кинеских" 4 коњића. Боље су ископирали мање моторне тестере. За већу снагу гледати проверене произвођаче.
Или купи кинеза па лагано и пиши искуства.
 
Ako mislis na elektricni verovatno treba neki bolji pa je veca investicija ako ne ostris nesto puno...stihl i husqvarna drzaci turpija samo solidno odrade posao jer su fokusirani na gornji deo zuba,ne odrade `C` kako treba pa sporije sece lanac i vremenom mozda i rampu naprave.
 
Zanimaju me iskustva u vezi motornih testera
Znam da su Stihl testere među najboljima ali su one najskuplje.Meni ne treba profesionalna testera već za povremenu upotrebu ...
Womax testere su po specifikaciji dosta dobre jer imaju čak 4 KS za oko 15.000 dinara
a ostale poput:
FARM
Vilager
Einhel
su nešto skuplje sa sličnim karakteristikama...

Da li je Womax dobra testera da li može da izdrži bez kvarova bar 2 godine dok traje garancija?
Da li stvarno motor ima snagu 4 KS kao što piše?
Ili je neka druga marka bolja?

Koja su Vaša iskustva?
15000din za 4ks, to jos ne postoji.
(Pise na nalepnici ali u reali nema ni pola)
Od kineza ja bih samo preporucio Villager.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
15000din za 4ks, to jos ne postoji.
(Pise na nalepnici ali u reali nema ni pola)
Od kineza ja bih samo preporucio Villager.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Pogreešio sam za cenu. Malo je skuplja 16.500 din.
 
Ja nemam nista protiv da je pazaris ako smatras da je dobar izbor za tebe.
Ne zelim da te ubedjujem, vidim da si siguran u te specifikacije.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ako mislis na elektricni verovatno treba neki bolji pa je veca investicija ako ne ostris nesto puno...stihl i husqvarna drzaci turpija samo solidno odrade posao jer su fokusirani na gornji deo zuba,ne odrade `C` kako treba pa sporije sece lanac i vremenom mozda i rampu naprave.
Onda cu uzeti okruglu 4 ku pa cu rucno natannane. Ja i onako ne koristim mnogo.
 
Nisam siguran... Zato sam i postavio pitanje na forumu...
Ako neko ima iskustva sa Womax ili Farm, Villager, Einhel...
 
To nije za normalne lance. Time se skida gornja površina zuba a ona je cementirana(ili tako nešto) a to kad se skine lanac može da seče samo sir.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh