Problemi u radu Poljoinfo foruma

Ja ne mogu da se ulogujem na forum ni na tapatalk uopšte. Stalno mi nudi novu registraciju ili logovanje

Sent from my SM-A155F using Tapatalk
 
Sad vidim da nisam gost ali kad hoću da dodam sliku nudi preko čega da se registrujem ili ulogujem, stiskam i unosim lozinku al vraća iznova.

Sent from my SM-A155F using Tapatalk
 

Ovo je jedna od opcija, prilično se koristi.
 
Zasto bi uopste neko koristio tapatalk ??,ili sta god da je to,nisam nikad koristio.Preko mobilnog pristupam forumu kao i ovde preko kompa,chrome broswer ,kakav bre tapatalk i ostala sr....nikad nikakvih problema nisam imao sa chrome.
 
Kome treba tapatalk verzija bez reklama, nek mi pošalje privatnu poruku.
PWA aplikacije ne može da zameni Tapatalk, jer preko Tapatalka može da se preko jedne aplikacije koristi mnoštvo foruma
 
Aplikacija je dosta dobro odradjena u smislu pracenja i pregleda foruma samo kad ne bi bilo povremenih bagova.
I naravno ovih reklama koje su od skoro pocele bas da smaraju.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
A na chrome mogu samo na jedan forum da pristupim ?,ne razumem sta hoces da kazes ....Na mobilni na chrome mi je otvoreno 20-ak tabova non stop ,3 foruma i gomila drugih stvari,uvek sacuva tabove otvorene kad izlazim iz chrome.Na kompu preko 50 tabova imam uvek otvoreno u chrome,ne vidim nikakvu potrebu za tapatalk i ostala cuda ....
 
Nekad treba probati nesto novo da bi video razliku...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nema potrebe da probam novo ako sam prezadovoljan sa ovim sto trenutno koristim.Zasto bih probao tapatalk kad pola ove teme se samo on spominje kao problem ,pa jos reklame itd .Google Chrome i ad blokovi,sta su to reklame ?.
 
Arkadije, ako tebi tako paše, koristi tako i dalje.
Meni je tapatalk mnogo lakši za korišćenje. Jedan domaći IT forum je namerno izbacio podršku za Tapatalk, i od tada ga ne posećujem, jer je mnogo komplikovanije ispratiti preko web pregledača na telefonu.
 
Nazad
Vrh