Čugi

Čugi

Zaslužan član
Učlanjen(a)
15 Avg 2007
Poruka
2.117
Lokacija
Nova Pazova
Zovem se Boba, imam 28 godina, iz Nove Pazove sam. Poljoprivredom sam se počeo baviti pre 5 godina sasvim ne planirano, ušao sam u neki ortakluk, to je trajalo 3 god. i puklo je nažalost, ali sam uspeo izvući svu svoju mehanizaciju i 25 jutara zemlje koliko sada sam obrađujem. Od traktora imam Zetor-a 7011 i IMT 539, uz svu prateću mehanizaciju. Bavim se isključivo ratarstvom-kukuruz, pšenica i suncokret.U skorije vreme planiram uzeti žitni kombajn za svoje potrebe.
Zetor je '81 god, ja sam ga uzeo 2002 god i imao je 1150 rs, i tada je prvi put ušao u njivu, do tada (21 god) čovek je sa njim samo prevlačio prikolicu sa košnicama za pčele . Takođe sam imao i 560 u solidnom stanju (83god 7000 rs) ali sam ga prodao posle raspada onog ortakluka i uzeo sam predprošle godine ovog 539 sa 3000 rs '83 god, kojeg je vozio jedan moj komšija i sa njim godinama radio samo 5 jutara. Inače bio je bez kabine, a ja sam mu ovu kabinu nabacio.

dsc00039wk8.jpg


dsc00038pn8.jpg
 
Mehanizacija-
2x16" IMT 701 plug
2x14" Leopard
1x16" IMT 752
Becker sejalica za kukuruz
Morava prskalica 350l
Lemind tanjirača 28
Agromerkur setvospremač 2,2m
OLT 4-redni špartač-kultivator
Zmaj 216 berač za kukuruz
Rasipač 500l neki Italijanski
Zmaj 489 prikolica, nov sanduk ručni rad
Jednoosovinska prikolica 5t, komplet ručni rad, u izgradnji još uvek.
Lifam balirka i Sunce IMT-prodato nedavno
 
Želim ti 12 meseci bez briga,53 nedjelja sreće,365 dana bez bolesti,8760 sati provoda,525600 minuta lepih trenutaka i 31536000 sekundi ljubavi sa nekom devojkom koju mozda...! Srećan rođendan!
 
brundalo je napisao(la):
Čugi sretan rodjendan i puno zdravlja ::rodjendan:: :veseljak::
pridruzujem se!
p.s.
brundalo se ovom danu obradovao vise od tebe. stiglo prvo jagnje! sada mozete zajedno da slavite a mi se prikljucujemo :ppozdrav:
 
:veseljak:: I ja se pridružujem čestitkama . Sretno ti novo leto više ga ove godine meto . Iz džepa ti evri virili . ::novac:: Zlobnici ti u d..e pirili. :zli: Mnogo te forumaši vole a za ostale te k...c boli ! ::rodjendan::
 
Ispuni godine životom , a ne život godinama.
Ostvari ono što želiš,stekni ono što nemaš i sačuvaj ono što voliš.
Srećan rodjendan ::torta::
 
Decki, izvinite mi ako pitam glupost, ali kud nam je kolega Cugi otisao?

Zadnji njegov komentar ovdje je bio u 6. mjesecu i od onda nista...


Jel itko zna sto se s njim dogodilo?
 
Čugi
Global Moderator


Poruke: 2310
Lokacija: Nova Pazova


Gde ste služili vojsku
« poslato: 30.01.2009, 22:46 »


Bela Crkva, Mart 01/02, Vozač-desetar-instruktor, zadnja klasa od 12 meseci

Post je spojen: [time]1250198154[/time]
_________________________________________________
Šta služi kad je odslužio 01/02 godine :sta: :sta:
 
Nazad
Vrh