Berko

Kukulele...potpunosti se slazem s'tobom, upravu si sto se tice ovoga, gde god sam procitao po raznim forumima svi imaju dobro misljenje o njima...Jel zna mozda neku koja je cena sada 2rednih ?
 
Gde ste,jel radite.
U Kikindi sam ove sezone video još 4 nova (1 jednoredni i 3 dvoredna).Polako se pojačava brojno stanje.
Ovaj sistem sečke bez bolcni je stvarno jednostavan i vredi sve pare.
 
Kod mene ima jedan u selu berko kupljen nov covek je jako razocaran sto ga je kupio zasto ne znam,dao je debele pare za njega e sad sta je po sredi ne znam,ja ga pitam jednom prilikom brali smo jedam pored drugog kaze on Berko ne voli prljave kukuruze,a opet znam za neke koji su zadovoljni...i vise od toga
 
Gledao sam jednog dvorednog i tera ga ko po jajima i uopšte mi nije jasno zašto.A šta tek ima da radi u prljavim njivama,tu tek treba d pretrči.

Ja sam juče brao pored zmaja 212. sa 560 i ne smem ni da kažem koliko je sporiji i koliko krtoga ima u prikolici.
 
kukulele izvini dali mozes da postavis sliku te nove secke, jer i ja imam dvorednog berka pa nisam bas zadovoljan sa bolcnama na nozevima to svaku sezonu moras menjati i jos ako mi mozes napisati cenu kolko te je kostala prerada
 
Nemoj ništa kupovati.Uslikala su deca pa samo treba da ih ubacim u komp.
Jednostavno ti trebaju po 2 šrafa veće tvrdoće koji če proći kroz rupe (4 za 1 sečku).Donji deo sečke ti ne treba.Šrafovi se sa druge strane gornje ploče stežu ali ispod šrafova ide limena zajednička sigurnosna platna da se matice ne odvrću.
Sad uopšte nema vibracije,Sistem je prost kao pasulj ali radi radnju.

Koštala je 10 000,ali ne kupuj-videćeš da sam možeš da preradiš,Ja sam to uradio sa starom sečkom gde noževi imaju samo jednu rupu za rezervu.
 
Videćeš,ne treba da kupuješ-sve sam možeš odraditi.I ja da sam znao ne bih dao te silne pare.
 
Moram sutra nagariti decu da slikaju

- - - - - - - - - -

DSCN1802.jpg
[/URL] online photo storage[/IMG]
Kopija_od_DSCN1803.jpg
[/URL] [/IMG]

evo obećanih slika
 
Ide odlično,nema vibracija.
Ove slike dole-to sam ja uradio za rezervu i tu su noževi sa jednom rupom.
Da li ti je jasan sistem.Ti ako imaš 2 rupe na noževima odmah prelaziš na taj sistem-ubacuješ šrafove M-16 a umesto ovih sigurnosnih platni ja verujem da če i sigurnosne matice odraditi posao.Ako imaš lufta na rupama noževa,malo navari da šraf nema mnogo lufta i to je to.Što bi davao sad 10 000 bez potrebe.
Ako ti nešto nije najjasnije,tu sam.
 
ja sam slike trazio da bi mi surak video posto je on majstor do duse za zmaj kombajne i berace isao na specijalizaciju ali isto mu to dodje pa tako da ce on to da vidi i da odradi a bolcne meni se svake godine pohabaju i dobijem lufta na nozevima
 
jer kupio neko berac Berko na sajmu ili pak ove godine.Cena u rangu sa beracem iz Majevice ali koji se pokazao bolji ,koji kupiti?
 
Nazad
Vrh