Farmtrac traktori

Takav motor se sada ugradjuje u mnogo traktora:Axos,Landini,McCormick,MF i sigurno je ok,i ostale stvari su od poznatih brendova,stim sto on u toj ceni ima EHR (elektro hidraulicnu regulaciju),sve tegove,tri para izvoda hidraulike,kompresor, sto ovi pomenuti imaju tek u paketima opreme skupljim za nekoliko hiljada evra.Ipak za tu cenu nudi vise od ovih konkurenata e sad sto je iz Poljske ne mora znaciti da nije dobar... zar ne?
 
Meni zanimljiv 675DT,jos kad bi cena bila u rangu recimo Hattat-a A-80 ili Arma-Trac!
E to bi bio hit,mada ima iste komponente kao Arma-Trac.
Arma-Trac 75ks je oko 28000 evra,a koliko je 675DT ne znam.
 
Izvinjavam se i zelim vam dobrodoslicu kolega, jako mi se svideo traktor i stvarno sam mislio da ce biti jeftiniji i pristupacniji, da ce te probati da parirate belaruskim traktorima, izvinite na pohlepnosti i zelim vam puno uspeha u prodaji.
 
Dobar dan,

kao što rekoh nema ljutiš. Zahvaljujem na dobrodošlici i pohvalama za traktor. Nadam se budućoj dobroj komunikaciji.:osmeh: Prijatan dan.
Izvinjavam se i zelim vam dobrodoslicu kolega, jako mi se svideo traktor i stvarno sam mislio da ce biti jeftiniji i pristupacniji, da ce te probati da parirate belaruskim traktorima, izvinite na pohlepnosti i zelim vam puno uspeha u prodaji.
 
@farmtrac.rs
Dobro dosao na forum!Nadamo se korisnim informacijama o ovim traktorima.
Mene zanima kakvu osnovnu opremu poseduje 675DT i naravno cena?
Samo 75ks a turbo!Da li je to neka starija verzija motora?
Da li su u ponudi i modeli bez predne vuce i koja je razlika u ceni?:ppozdrav:
 
Bolje Vas našao,

pored motora, točkova i manjača sa prednjim i zadnjim mostom, ima i dva para hid. priključaka. Za cenu sam već dobio opomenu od admin. tako da ćete morati da se snađete na drugi način.Motor je original Perkins 75 ks sa slovnom oznakom "U" što znači UK, i naravno tu je Turbo punjač EURO III norme, što znači da je novije generacije.
Naravno postoje i modeli bez prednje vuče, sa 7.5-16 gumama, i naravno postoji razlika u ceni. Sve u svemu odličan 5.:osmeh:

Nadam se razumevanju sa Vaše strane,
Prijatan Dan,

@farmtrac.rs
Dobro dosao na forum!Nadamo se korisnim informacijama o ovim traktorima.
Mene zanima kakvu osnovnu opremu poseduje 675DT i naravno cena?
Samo 75ks a turbo!Da li je to neka starija verzija motora?
Da li su u ponudi i modeli bez predne vuce i koja je razlika u ceni?:ppozdrav:
 
Malo da osvezimo temu,ima li neko iskustva,saznanja neka o ovim traktorima kod nas?Koliko ih je prodato,kojih modela najvise i kako su se do sada pokazali?
 
Skoro su prodata dva traktora u Uljmu od 90ks u john deere zelenoj boji, jedan je cak traktor pustio odmah u oranje i pokazali su se odlicno...
 
Skoro su prodata dva traktora u Uljmu od 90ks u john deere zelenoj boji, jedan je cak traktor pustio odmah u oranje i pokazali su se odlicno...
jeste imaju 80 i nesto konja..jedan ga je pustio u oranje odmah,medjutim malo teze se uklopio,nikako da mu nadje brzinu,vukao je 757.20...dok ovaj drugi je samo u transportu koriscen,u prolece sledi sejanje i prskanje sa njim..
inace sedeo sam u njima,dosta su nizi u odnosu na belorusa,manje pregledni u odnosu na belorusa,ovaj sto je transportovao je poceo da baca malo ulje na hidruliku pozadi je bio umazan..
 
ja mislim malo skupo a na lokalnom sajmu u b.t. bio neki iz koreje **greška ga kako mu ime namćoraste boje cena prava sitnica sa pdv oko 38 hiljadarki i to 90 ks
 
imaju 87.8ks tacno, to je tacno covek se nije snasao oko brzina u pocetku ne znam zasto, posle kad je shvatio se odusevio kako ide......a nisam siguran da je poceo da bca ulje taj drugi, sad je radjen servis na 50 sati i sve je u najboljem redu

- - - - - - - - - -

mozda je bio onaj Tym, to je neka juzna koreja, ne znam koliko je a farmtrac 90ks je 30 hiljadarki
 
p1010671.jpg


malo da osvezimo temu, sika sa prezentacije u Zitistu
 
@Nemus
Da li je cena za 690dt od 30000 evra bez PDV-a? Ako jeste onda je preskup.
To je sa PDV-om 36000 evra, a covek je za 38000 evra kupio Same-a od 105ks(pogledaj na forumu)
Mislim da je i Landini 90ks slicne cene. Da li se ova nama nepoznata marka moze meriti sa
renomiranim proizvodjacima?:ppozdrav:
 
bewisa Sve zavisi ko šta nudi od opreme za te pare.Jel može da se mere ovi traktori jedan s drugim?Moj odgovor je:Da.Svaki traktor koji se pojavi kao nov na tržištu,konkurencija je nekom drugom traktoru.A kupci ih mere prilikom kupovine.Nije više ni poljska industrija ko nekada,jača se svaki dan.:ppozdrav:
 
Slazem se sa Kris80, sve zavisi ko sta nudi od opreme, a ako zanemaris ime "Framtrac" i pogledas komponente koje su u traktoru: Perkins, Cararo, ZF, Bosh, primetices da su to komponente koje su vec proverene i koje su godinama zastupljene na trzistu....
 
Da li imate u planu organizaciju nekih dana polja ili u sklopu neke druge prezentacije da pokazete vase masine u radu(oranje,zatvaranje brazde...tanjiraca...bilo sta) ?Pa da se javno pozove ko je zainteresovan da tome prisustvuje. ili jos bolje da se napravi neka paralela sa ostalim traktorima u toj kategoriji...jer za razliku od Same od 105 koji je na akciji bio 38k to je prilicno jaka cena...poozzzzz:ppozdrav:
 
Imate li još slika ovih traktora???
Osobno mi se jako sviđaju Farmtrac traktori i vjerujem da će se dobro pokazati.
Mišljenja sam da je cjena malo previsoka bez obzira na to što sve nude od opreme u odnosu na druge renomirane proizvođače, ali moraju se još dokazati. Kad se dokažu u potpunosti i zauzmu svoje mjesto na tržištu onda mžete udarati sa ovakvim cjenama.
Osobno sam fan dva modela FT 7110, 110ks-Turbo sa prednjom hidraulikom i drugi je FT 685, 82 ks sa prednjim utovarivačem. Mislim da ti traktori nude dosta opreme, ali cjena bi se barem malo trebala korigirati!

Jedno pitanjce vezano uz boju trakotra: Dali kupac bira boju po želji bez obzira o kojem se modelu traktora radi?
Dali imate neku tablu boja koje su sve u ponudi?

Dali je točno da su prednja hidraulika i kardan su proizvodi poznatog proizvođača ZUIDBERG, a prednji utovarivači proizvođača TUR???


Evo par slika Farmtrac-a 675 DT s prednjim utovarivačem!
Slika2641.jpg


Slika2640.jpg


Slika2639.jpg


Slika2638.jpg


Slika2637.jpg


Slika2636.jpg


Slika2635.jpg


Slika2634.jpg


Slika2633.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh