Fotografije vaših kunićnjaka

Buca druze,sve tvoje probleme sa nezvanim gostima (tvor,lasica,misevi,pacovi lisice a bogami i sakali) bi resil 2-3 nemacka lovna terijera.Ako ih kao stenad odgajis zajedno (ne bi se klali medjusobno),kada napadnu i medved bi se povukao sa imanja.:ppozdrav:
 
Evo slike zečinjaka i nove zečije ekipe u njima

5umuk8_th.jpg
344s3h4_th.jpg
35cqtn9_th.jpg
2lwadzm_th.jpg
1zgxfko_th.jpg
91cwwh_th.jpg
i4ef49_th.jpg
2eo9ykg_th.jpg
psv88_th.jpg



2 panonca,2 kalifornijska i 1 mješanac.....
 
Evo i mojih usatih koji idu za dalji tov...
od gore su 7 muzjaka stari 40 dana,sredina 6 zenki stare 40dana,i zadnji kavez su 4 zenke koje imaju oko 95 dana i za 5 dana idu u zamrzivac,taman da za 10 dana stavim novih 8 kunica kada ih odbijem!!!
 
HAHA pa drugar bilo je dosta domaceg::vino::,ali ova zima ga skoro presusila:haha:,nadam se da ce ova godina biti dobra za grozdje pa da na jesen napravimo jos vise ::vino::,ali do tada cemo se sladiti sa :ppozdrav:lavicem ili jelenicem zavisi ko sta voli:osmeh:...
 
Stavi sliku na tynipic, imageshack ili neki od tih sajtova pa onda samo prekopiras ovde taj forum code i to je to.
 
Vanellus odradio si ovo majstorski ,svaka cast,cak i tockice imaju :osmeh:. Nego jedno me interesuje ,kod uzgajanja vecih rasa kunica(svih orijaskih vrsta) dali resetke imaju uticaj na pojavu zuljeva kod kunica? I dali postoje neke norme ili pravila kojih bi se morali pridrzavati u pogledu dimenzija resetki na podu da bi izbjegli zuljeve? Jer bio sam ovdje u Austriji kod par uzgajivaca (orijaskih rasa) i nigdje nisam zatekao kaveze sa resetkama sve su to plastisni podovi ili da kazem kadice koje se vade radi lakseg ciscenja,i imaju debljinu prostirke na podu 10 i vise cm od slame i sjena,i stasam jos zapazio kotilice nepostavlja NIKO,zecica se okoti u jednom djelu kaveza bez kotilice,i sami boksevi pomeni nisu neki konfor S-80xD-80xV-80 i jos navodim da sam bio kod ozbiljnih uzgajivaca koji izlazu svoje zeceve na izlozbama i imaju zavidan broj jedinki u maticnom jatu.Jednostavno sam samo iznio svoje zapazanje i razlike koje sam primjetio ovdje i kodvas.
 
Nazad
Vrh