Izlozbe,manifestacije

Berza na Sajmu u Novi Sad 16.3.2014. Mozete proveriti na telefon Sajma Zaduzen za berze..021-4830217.
 
Vidimo se na Berzi!!

- - - - - - - - - -

Jel bio ko na berzi? Mene naterali da radim danas pa nisam mogo,sad sam došo sa posla.
 
Ne slaba nego katastrofalna i o izlozbi da nepricam i jos na to sve veterinarka, ma ima da nas rasteraju i ovo malo sto nas ima.
 
berzaruma_zps28a7e862.jpg
 
Razlog :)? Neko je ustao na levu nogu :). Nije popio tablete za smirenje ili penzija kasni :). Koji djavo vise :D.
Radim kao konj dan noc i onda me neki cika drnda u mozak :).
A ja citam sve sto se pise po forumu i nije mi tesko. Za smirenje mi zasad ne treba nista sasvim sam smiren, niti ustajem na levu nogu a penzija zaleze svakog 5-og u mesecu. Pridrzavaj se pravila foruma i niko te nece dirati. Ovim smatram prepisku zavrsenu.

- - - - - - - - - -

Danasnji izlet na berzu u Rumi. Ponuda mala a i sveta dosta skromno. Evo i par fotografija zabelezenih na berzi.

 
Bili smo danas prepodne u Rumi gos.Peto i ja na berzi da malo vidimo sveta i kunića ali prevashodno da posetimo našeg uvaženog kolegu i drugara DROBCA.Kunićarnik i kunići Drobca su za čistu desetku,kao i gostoprimstvo cele familije.Šta još reći...vrlo ugodan izlet do Rume.:osmeh:
 
Bili smo danas prepodne u Rumi gos.Peto i ja na berzi da malo vidimo sveta i kunića ali prevashodno da posetimo našeg uvaženog kolegu i drugara DROBCA.Kunićarnik i kunići Drobca su za čistu desetku,kao i gostoprimstvo cele familije.Šta još reći...vrlo ugodan izlet do Rume.:osmeh:
Szeki tamo je uvek fenomenalno gostoprinstvo to su ljudi fenomenalni tamo sam bio u vojsci,super su ljudi nemam komentara kad bih birao gde cu da zivim tamo bih otisao steta sto nisam mogao da dodjem na berzi jer relativno nije bas blizo RUMA /SMEDEREVO .Nije ni daleko ali puno obaveza i posao ljude skroz unisti drago mi je sto ste uslikali nesto sve pohvale
 
Neko mi rece da je 13 aprila u Novoj Pazovi. Imam par lepih muzjaka i jako malo zenki mozda svega 2-3. Mada stize nova legla sad im je 28 dana ima ih oko 30 komada.
Cim budem imao nesto vredno dolaska eto me. Pekao sam rostilj koji mi je zagoreo :) divota prvi put u zivotu, vatra zar je bio odlican, ali toliko jak vetar da se sa jedne strane pece tj gori a sa druge hladno :).
Bolje da sam poranio i dosao u Rumu :)
 
U nedelju tj sutra je BERZA U NOVOJ PAZOVI 13 april.

U centru ispred skole. Ja idem :)

- - - - - - - - - -

Danas u Novoj Pazovi fin dan, malo se prodalo, malo popricalo, meni zao kakve primerke sam prodao kao ukrase deci :).
Kupio sam zenku lavica :D

10254022_10203377177852215_7703765734702423398_n.jpg
 
Nazad
Vrh