Koje djubrivo i u kojoj kolicini koristite u kukuruzu?

Mnogo znanja kod ovog boderljice, nema sta!
Samo posto moje postove ne vidi jer ga malo peckaju, zasto ga ne pita niko za prinose koje je ostvario ove godine, a bas bih hteo znati i prosle godine kako je prosao, narocito sa sojom jer je najvise opredeljen za tu kulturu pa valjda je savladao sve teze za idealne uslove prinosa!
Ja mogu da se kladim da moje neznanje ove godine je pobedio njegovu fantaziju i expertizam, po pitanju soje i po pitanju kukuruza!
Eto psenice vec zna da ce imati preko 10 t po ha iako nije je posejao 30 godina a od vremenskih uslova kod njega nista ne zavisi!
Ja jednostavno ne peskacem njegove postove samo zato da se nasmesim, cudim i prekrstim!
 
O tome sam pisao već nekoliko puta.
Dobra reklama, a kome baš treba GO2, postoje jeftinije varijante već 20 godina. Ništa novo.
Prvo moraš da znaš da li tvojoj njivi nešto treba i šta joj treba i zašto baš to. Ništa se ne radi napamet.
To ti je isto kao kada neki čovek ima nizak pritisak i ne može da funkcioniše, a lekar mu da lek za snižavanje pritiska. Šta će biti sa pacijentom ? Isto tako je i sa njivom.
A koje su to jeftinije varijante za nas koji ne znamo.
 
Neka mi neko objasni konkretan mehanizam delovanja GeO2.
 
Poslednja izmena:
Boderlica ja nisam koristio taj GEO2. Ali kako sam saznao da u njemu ima dosta kreca. Mozda to doprinosi vecem prinosu.
 
,,CO" je hemijska oznaka za jedinjenje Karbonat, kreč, Kalijum oksid, nemetal. ,,Co" je oznaka za Kobalt koji je metal, element.
 
Biće dosta ako se slože kockice za padavine u 2024.Ja sam spremio 8:15:15, 16:16:16 i 6:24:12 takođe 100 kg/k.j.
 
Nazad
Vrh