"Montažni" berač kukuruza

Iskreno, nisam ni poceo, bio sam u katastrofa guzvi ovih dana. A nisam siguran ni dal bih umeo :sta:. Ajd pitacu ovih dana devojku, da mi ona to uradi ako moze. Bice sigurno. :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1289237944[/time]
_________________________________________________
Poceo sam samostalno da skeniram knjige. Valjda ce da ispadne dobro :haha:. U medjuvremenu bilo bi dobro kad bi mi neko rekao kako ja te slike posle da spakujem i uploadujem i postavim. Hvala :ppozdrav:
 
Evo ga konacno ::svaka cast::. Namucio sam se danas, celo popodne, ali bar sam naucio nesto novo :D. Dugujete pivo :haha: :haha: :haha: :ppozdrav:

uputstvo za rukovanje i odrzavanje i katalog rez. delova ZMAJ 211-212
http://www.box.net/shared/8fxfgqki12
Post je spojen: [time]Mon Nov 8 17:41:32 2010[/time]
_________________________________________________
Bio bih zahvalan, ako neko proveri dal sam uopste uspeo da postavim , i kako izgleda. Posto mi je ovo prvi put da radim ovako nesto. Hvala :ppozdrav:



Uputstvo je prebačeno u tehničku dokumentaciju za kombajne.Izgleda dobro samo sledeći put kada formirate PDF fajl prvo okrenite slike da stoje vertikalno.
 
Ivane, hvala ti za Uputstvo, dobro je postavljeno, a radi informacije o okretanju stranice u željenom položaju u PDF postoji opcija "Rotate Clockwise (Shift+Ctrl+Plus) da se stranica rotira.

Pozdrav od Mirka iz Kule. :cao:
 
Ma pusti ti 214-icu. njih ima koliko hoces. Ovo ima numizmaticku vrednost. To su bre muzejski primerci. :haha: :haha: :haha: :D I ako ga pravilno odrzavas ima da nadzivi i tu tvoju 214-icu. :cao:
 
Da nadzivi 214-icu tesko... ::namigivanje::
A ovako... 1500e je pocetna cena znaci ide to za 1200-1300 a mozda i manje.
Druga stvar je da su vuceni vuceni i treba vise snage za njih,ovde sav teret pada na traktor tako da nema puno proklizavanja u brdima i jako malo gazi kukuruza i uvratina sto mu daje prednost branja u malim njivama. :cao:
 
Moj ima 36 godina do sada. Mozes li da zamislis koliki je to br. godina? A bere bolje od mnogih 214-ica u selu. I koja 214-ica ima toliko godina? Prve serija zmaja su uradjene bolje nego bilo koje kasnije.
Za cenu se slazem.
Za brda ne znam jer kod mene nema takvih terena.
A za male parcele se slazem u potpunosti. Evo primer. 211 i 212 su isti beraci jel tako? Razlika je jedino sto 212 ima kolica. U istim uslovima brzina branja je relativno ista. Ali je zato 211 na uvratinama jedno 30-50% (i vise kad ostane malo vrsta u sredini) brzi. Pa ti sad izracunaj koliko je to na parceli koja je sira nego duza. :ppozdrav:
 
To ne postoji. Prvi dvoredni je 221. :cao:
Post je spojen: [time]1290964560[/time]
_________________________________________________
Pardon 221.
 
Mozda i postoji neki dvoredni noseni berac.Ali to nije zmaj. A i ne verujem da 533-9 moze da ga nosi. A i mali mu je bunker za 2 reda. morao bi cesto da se prazni. ne bi bilo prakticno.
 
velja imt 540 je napisao(la):
mnogo je 1500e pa ja sam moju 214-icu kupio za 1800e
ja sam neki dan kupio 211 u boki kod secnja 211 kao lutka ima i kolica za 450 eura a pre dva meseca sam kupio isti takav u dobrici za 500 eura ima li gde 211 i 212 ja toga nemogu da navucem koliko se trazi spustim kos ugradim klip ubzam bog da te vidi idu lako po 1600 eura i pravi su beraci samo treba kupiti zdrav
 
Nazad
Vrh