Naknada za odvodnjavanje.

Kakva je zaista situacija sa nakanadom za navodnjavanje?

Zadnje sam platio 3 ratu iz Avgusta prošle godine i od tada ne plaćam. Inače sam redovno plaćao.
I ta nije trebala biti plaćena zbog obnarodovanog umanjenja od 50%, ali hajde da ostane čist račun jer kad su poreske obaveze u pitanju kod njih je obično uvek neki manjak iz znanih i neznanih razloga.
Imao sam dakle pretplatu na računu.

Pratim šta rade preko elektronskog uvida.
Oni i dalje uredno zadužuju svaku ratu, a moja pretplata se topi i sada sam već u dugu po njihovom.
Takodje su počeli da zaračunavaju kamatu na taj dug.

Bio je jesenas dopis da će stići novo rešenje i da se po tom mora platiti (verovatno u slučaju ako neko ima duga od ranije), ali ništa nije stiglo do sada ni elektronski ni štampano.

Ko je tu lud i šta raditi!?

Imam registrovano gazdinstvo na sebi naravno.
Pisano je iznad da su odgovorili da ko ima gazdinstvo oslobodjen je plaćanja na obradivo zemljište.
Proizilazi da nije tako.

Kakav je slučaj sa članovima gazdinstva i zemljištem na kojem su oni vlasnici, u mom slučaju roditeljima?
Oni su samo članovi, i kako će to tumačiti?

Milsim da to više niko ne zna, i da tu nema iskrene namere da se oslobodimo te obaveze, već traže načine da vrate plaćanje kako je i bilo.
 
Proveri on line da li imaš zaduženja.Ja sam imao i za ovu godinu, platio da mi ne obračunavaju kamatu bez veze pa čekam da vidim šta će sve biti od toga.
 
Proverio sam. Napisao sam već.

Zadužuju svaku ratu i sad sam iz pretplate već u dogovanju na koju računaju kamatu.
 
Nazad
Vrh