Okupljanje članova foruma u Sremskim Karlovcima

KishRobert je napisao(la):
sta sam ti ja sad rekao?




opet ja kriv...
Znas ti koliko ima mladih ljudi iz NB sto prate forum a neuclanjeni?Ja znam.....
Kazu:sta da se uclanjavamo,kad vidimo vasu prepisku...pa da i mi prodjemo kao ti.(misle na mene) ::lose:: Jbg....
@Maticu-za cokove naravno nema problema ::namigivanje:: al'sad nisu Dekalbovi(kratki su)nego NS 6030(duze gori) ::svaka cast::
 
North ARMY je napisao(la):
@Radivoje sa biste Vi mogli biti nasi gosti,mi seljaci i studenti nismo bas nesto ::novac:: za ketering ali smo zato svi klali i bar mesa imamo a cokove ce doneti...zna se ko. :D :D :D :D :ppozdrav: :ppozdrav:

Kosuticu crni....pa na hranu me zoves.....necu moci kroz vrata da prodjem...video si, danas, da meni barem hrane ne fali :haha: :haha: :haha:

By the way, ja sam klao u subotu i sad dimim kobaje pa cu imati za ucesce :cool: :D :ppozdrav:
 
@farmer bob
jao ne seri...
99% ljudi iz n.beceja mene zna kakav sam i ko sam,a i tebe,a taj sto nece da pise,ne mora...ne pise taj radi mene vec radi sebe!
 
Imam molbu za Nadlackog da vise ne obezbedjuju pice,jer se nije popila Bobetova rakija na vreme i onda je on jadan to sad popio sto se da primetiti. :haha: :haha: :haha: :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nrIyTxwNgi0[/youtube]
 
KishRobert je napisao(la):
jel tebi bilo lepo danas?
Na lepo pitanje sleduje i lep odgovor.(konacno).
Naravno da je bilo i to bas mislim,zasto to sad kvarimo za ovom u....nom tastaturom. :udri:
Ovakve skupove treba ponovo organizovati,prosiriti itd. ::svaka cast::
 
brankova beseda ko beseda Aksentije Topalovic-a u maratoncima..."dragi moji...."
:haha: :haha:
Post je spojen: [time]1295390699[/time]
_________________________________________________
Farmer Bob je napisao(la):
Na lepo pitanje sleduje i lep odgovor.(konacno).
Naravno da je bilo i to bas mislim,zasto to sad kvarimo za ovom u....nom tastaturom. :udri:
Ovakve skupove treba ponovo organizovati,prosiriti itd. ::svaka cast::
kada moja pitanja prema tebi nisu bila lepa?
bobe,molim te...
 
North ARMY je napisao(la):
Ta navalili da me zena jedan globalni i jedan buduci,jadan ja Fata me trema. :D :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HvrxQnCFagk
[/youtube]

Ovaj što je snimao mi je najsumnjiviji od sve dece! :haha: Pozajmio sam od babe onaj levak za uši da nešto čujem.

P.S. Pustite Farmer Boba da predahne, ne znam kako vas samo trpi! :osmeh:
 
Drago mi je sto je danasnje okupljanje bilo uspesno, zahvalio bih se organizatorima i naravno domacinima.
Do skorog vidjenja......... :ppozdrav:
 
North ARMY je napisao(la):
@Rale83 jel navigacija odradila svoje za probu ?? :sta:
Odradila , spremna je za put ::namigivanje::
A JA DANAS I POLOZIO VOZACKI
Post je spojen: [time]1295429633[/time]
_________________________________________________
doduse E kategorije , al ipak da se pohvalim (naj veci uzitak je kad dobijes B)
izvinite za :off_topic:
Post je spojen: [time]1295454896[/time]
_________________________________________________
zorancile je napisao(la):
Pozdrav Rale! Jel bilo magle na putu?
malo tek od pozarevca sam usporio ometala voznju
 
Nazad
Vrh