Oranje

Par slika od oranja ovih dana

zDr2uvF.jpg


07R2l1a.jpg


M4UjKP3.jpg


rc9gEnv.jpg


kAhRlnU.jpg


dVqiz4t.jpg


xN8E75u.jpg


8aCk9ex.jpg


 
Мени остало још 2кј надам се сутра да ћу завршити. Поторшња задивљујуће 12л/кј 27-28цм дубине. Зетор 7011 и леопард криви гредељ две бразде.
 
Kada sam pomislio da je gotovo sa oranjem, Vlada me je pozvao da mu pomognem jer mu je ostalo još dosta da ore. Radimo njivu u Ašanji, selu blizu Obedske bare i reke Save gde je jako podvodno zemljište i gde su mnogo teži uslovi za obradu. Iskoristio sam priliku da testiram Case Pumu 155 u ovakvim uslovima kakvi kod mene ne postoje, kako je sve izgledalo, opširnije pogledajte u videu...Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal!Copyright © 2023. youtube.radoslav adamovic - All rights reserved.
 
Postovani clanovi, potreban mi je savet oko odabira pluga obrtaca(dvobrazdnog) za Belarus 820. Od skoro sam vlasnik traktora, apre toga sam iskljucio radio torpedom td48 i dvobrazdnim plugom pravljenim u Leskovcu, koji izgledaa m podseca na 756 ali sa visokim klirensom( 92cm). Hvala unapred.
 
Потингер серво 25. По мени изузетан плуг, имаш на Јутјубу снимке баш са 820 како човек оре из Сомбора. Феноменално заоравање тог плуга.
 
Nazad
Vrh