SPORT-Opšta tema

Sudijska pobeda.Isključenjem Ferela Partizan dobija utakmicu.Taj isti je dobro punio koš.Morala se neka incidentna situacija stvoriti jer se videlo da budućnost drži konce.
Zanima me kako će protiv nas izvoditi te egzibicije ako se zna da Mutoglu mora da dobije ABA ligu,inače bi i pored ugovora morao da podnese ostavku iz moralnih razloga.,Finale neće proći bez incidenata-to je sigurno.
 
Narvano bice potezanje stolica, drmanje koseva, pljuvanja, kese sa pisacom i ostalo.


Nisi tako pisao za iskljucenje Kaminskog.


@ Coci

Vama je zvalonja sve , i direktor i sponzor i uprava.Lice poznatije kao Oskar.
Desna ruka Covic cova, prekaljeni udbas.

Ko zna koliko je glava otislo zbog ovih komunjarskih njuski.Bolje se pokrijte usima.
 
Vec su poceli naslovi po zutoj stampi, informer, novosti...

Radi db.
Kako vama grobarima nije jasna jedna stvar, da taj isti db i vrh drzave hoce da vam uniste kk uradili bi to cas posla, kao sto su vam unistili fk i vk. Nego ste vi (kk) sad njihovi. Tako da prekinite da glumite zrtvu i laznu opoziciju smesno je.
 

Što se Aleksa hvata za glavu.:unsure:
 
Zato sto ga je zakacio rukom.

Vidim da se svaka utakmica Partizana anlazira detaljno. Tako ste i u fudbala davali analize na vase penale?


@ pexkap

Dok se sa nasih terena cuje Vucicu pederu takva kakva smo opozicija. Sa vaseg severa muk kada je upitanju vas vodja.
 
Kako cenite koliko daleko će ići finalna serija, kakvih sranja će biti?
Meni liči da je odabran Pionir jer je manja dvorana i veći pritisak može da se napravi asvakako doćiće oko 7000 ljudi.
Malo Ćović zajebava navijače, ispada da oni sa godišnjim tj sezonskim igraju onu igru trčanje oko stolica, čini mi se da je oko 12k prodatih sezonskih
Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Zato sto ga je zakacio rukom.

Vidim da se svaka utakmica Partizana anlazira detaljno. Tako ste i u fudbala davali analize na vase penale?


@ pexkap

Dok se sa nasih terena cuje Vucicu pederu takva kakva smo opozicija. Sa vaseg severa muk kada je upitanju vas vodja.
LAZNA opozicija i nista vise. Duboko je u vas kk usla i vlast, i sns, i db. Tako da te fore zuta stampa i ostale gluposti ne pisite vise smesno je. Zar mislis da bi ostoja limar imao toliki budzet, trenera, arenu, upravni odbor, drzavne sponzore, kartu za evroligu, da nije vrh vlasti kod vas??? Price za malu decu, i bajke i neupucene kako ste samofinansirajuci i opozicija vlasti 😉
 
Mislio sam na obicne navijace.Ne na Ostoju limara.

@ MilanM

Od 12k sezonskih kladim se da je bar trecina podeljna po javnim preduzecima.Tako da nece imati problem da se smeste.

Mozda nema ni toliko sezonskih diva je poznata da steluje brojke.
 
Ако Звезда не буде играла у Арени онда је упитно да ли се може напунити. Мада ми је то мало вероватно. Једино да не дођу хулигани са Севера али то је иста фела....
Мало ми је нејасно зашто се помиње мања дворана.
 
Manja dvorana, napune je ,ne verujem da bi došlo 12-15k ljudi, bliže su navijači terenu, sećamo se kako je Čović nalitao na Žandarmeriji ko zna šta će sad da radi

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Znaci priznajete??
Ocigledno je da su neke stvari svirane u nasu korist. Kao sto su sudije navlacile u Podgorici u njihovu korist.
Pa šta bi bilo sa Mutogluom da ste izgubili večeras.Niste zaslužili finale sa ovakvom igrom uz pomoć sudija koja je bila očigledna i u prvom i u trećem meču.Izbacili najboljeg igrača bez ikakvog razloga.A koleno Avramovića.Sve u svemu sa Zvezdom će ići još lakše.Vidim da su Savić i sudije malo kasnile na početak drugog poluvremena.
Samo kad ste vi posteni i sve ste zasluzili. Jadni vi svi protiv vas i uvek na vasu stetu.
 
Manja dvorana, napune je ,ne verujem da bi došlo 12-15k ljudi, bliže su navijači terenu, sećamo se kako je Čović nalitao na Žandarmeriji ko zna šta će sad da radi

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Ово је финале ма живот и смрт... Ово ћоки не сме испустити... Мислим да ће бити саопштења и саопштења...
 
Coki toliko kukao za arenom da moze da imaju konfor, sale za treninge... Sad u pionir. Ako Partizan pocne da se odvaja bice prekid 100%, stolice, pljuvanje...
 
Brate ladno je lik ovo napisao...tri puta sam citao da se uverim sam sa sobom.....koja je to mrznja, koja je to podela, o poredjenju da ne pricam, tuga....kakav smo narod pa to je za knjige
Covek je samo bio iskren. Verujem i u to sam ubedjen da 99% grobarcica ovako razmislja samo nisu napisali. Vidi se to po komentarima prevelika mrznja i vredjanje na svakom koraku, toliko mrze zvezdu da mrze i omalovazavaju i ljude koji navijaju za istu.
 
Bas to, tesko vredjanje i mrznja....a kad se Zvezda raspadala znamo kakve pesme su dolazile sa tribina, al eto karma je cudo....mogu da razumem ljubav ali mrznja da preovlada, da ti mrzis drugi klub vise nego svoj sto volis, bolest...
 
Nazad
Vrh