SPORT-Opšta tema

cek cek

Covic rekao Obradovicu da Naneli ne igra?


gde si citao da se neko dogovarao sa obradovicem da ovaj ne igra???
Sportski direktor KK Crvena zvezda Meridianbet Milan Dozet takođe se našao na meti neistina u istom saopštenju, iako nije bio fizički prisutan kada se incident dogodio (nalazio se na sastanku u trenerskoj kancelariji sa prvim trenerom Janisom Sferopulosom), već se nakon njega u civlizovanom razgovoru sa prvim trenerom KK Partizan koji takođe nije prisustvovao incidentu, složio da tenzije moraju pod hitno da se spuste!

Ово је део саопштења које је ћоки писао... а ко би други...
На том састанку је вероватно испреговарано да ако Лазаревић не игра онда не би требало ни овај Партизановац... После је Обрадовић то забашурио тако што је рекао да је његов играч провео цео дан у полицији па је он одлучио да не игра.

Ја Вас сада све питам да ли би Звезда играла да је Нанели био у тиму Партизана? Поред живог и здравог и службеног ћокија?
 
ali koliko su gurali ovog fjurija Britanca to je cudo

jos od onog tromeca sa vajdleorom
ovo je bio klasican nokaut koji sudija treba da prekine,jos i zaustavi usika koji bi verovatno levicom definitivno uspavao grmalja

Fury nije guran vec je bolji bokser od svih osim od Usika. Pozivas se sto je Naneli udario mosu vasem huliganu drzi te me da ga ne prebijem. :haha:

Moram da nadjem ceo mec da odgledam zaspao sam, pogledao samo 2 minuta od jedne runde.
 
Jel zavrseno slavlje poraza Obradovica zna li se sta? Ili ste jos u gasu kako ste avangarda? :D

Sad mi je jasno zasto pratite konferencije za medije naseg trenera vise nego sopstvenog, pa boli vas istina koju covek iznese.

Majko sveta koliko je sportsko novinarstvo otislo u propast da je ovo tragi komicno. A sve u reziji huligana sa severne sipke.

 
Hahahaha koja sirovona je ovaj naneli. Pravi profi sportista. Ali nije jedini crncuga iz kk kameruna koji se tako ponasa.
Lazic je balerina za njih koje su to sirovine.
Vise se bave boksom nego kosarkom zato su tako i prosli, bez prolaza evrolige i bez aba lige.
Dzaba vam novci moji sinovci, ipak je zvezda bolja 🏆🏆🏆🏆
 
Fury nije guran vec je bolji bokser od svih osim od Usika. Pozivas se sto je Naneli udario mosu vasem huliganu drzi te me da ga ne prebijem. :haha:

Moram da nadjem ceo mec da odgledam zaspao sam, pogledao samo 2 minuta od jedne runde.
ma gde nije guran

napravili od grdosije koji moze da primi udarce,boksera
britanac


boks je u krizi jos od povalcenja lenoxa i dominacije brace klicka
ovo ostalo bilo boranija
doso ovaj ciganin,napravali pricu o njemu(99% je na kokainu kao i tajson sto je bio tokom svojih meceva)zato i izdrzava sve ove udarce,zenice mu ko misici na naduvavanje za more
 
Fury nije guran vec je bolji bokser od svih osim od Usika. Pozivas se sto je Naneli udario mosu vasem huliganu drzi te me da ga ne prebijem. :haha:

Moram da nadjem ceo mec da odgledam zaspao sam, pogledao samo 2 minuta od jedne runde.
Оно што сам видео и неком скраћеном видеу је да он ме може да падне... Да је пао не би устао... Овако... Буква балван...
 
mi slavimo uveliko


nacete poruke sto sam pisao,samo neka obradovic ostane....gazicemo vas dalje kao i sada :ROFLMAO:
 
Mislim da treba da se duplira budzet za sledece 3 god sa 60 na 120 mil kk kamerunu. Pola nba da dovedu bez ijednog belog igraca, obradovic trener, da osvoje evroligu, da sns savic i ostoja budu namireni, navijaci da budu zadovoljni. Da se smire tenzije, da ne mrze toliko zvezdu, ipak im nismo nista lose uradili sami se namestili da ih dobijemo 5x. Mozda cak i pogasiti par klubova, da bi "institucija" narasla do nebo je granica. Ima tu dosta ideja i prostora da nema nikog jaceg 💪💪💪💪🏆🏆🏆🏆🏆🏆🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
Оно што сам видео и неком скраћеном видеу је да он ме може да падне... Да је пао не би устао... Овако... Буква балван...
Ustao je protiv wildera, kamingema mislim i Pajkica. Jedino koji ga je mozda pobedio je MCdermot u prvoj borbi.

Nema neku bradu ni nozni rad malo deluje smotan ali je brz, ima dobre finte. Namazan je bokser, mislim da je prvo boksovao bez rukavica.

Nije ovo era gvozdenog Majka i ranija ere boksa. Svi sportovi su pali u kvalitetu.
 
Mislim da treba da se duplira budzet za sledece 3 god sa 60 na 120 mil kk kamerunu. Pola nba da dovedu bez ijednog belog igraca, obradovic trener, da osvoje evroligu, da sns savic i ostoja budu namireni, navijaci da budu zadovoljni. Da se smire tenzije, da ne mrze toliko zvezdu, ipak im nismo nista lose uradili sami se namestili da ih dobijemo 5x. Mozda cak i pogasiti par klubova, da bi "institucija" narasla do nebo je granica. Ima tu dosta ideja i prostora da nema nikog jaceg 💪💪💪💪🏆🏆🏆🏆🏆🏆🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Nije tebi dobro decko, kompleksi ti cure iz usiju. Pod ruku sa covketom, pa na sever.
 
Dobro mislis i ja se slazem sa tobom. A sta je sa vasim ambicijama da li i sledece sezone idete na f4 i osvajanje El kao sto ste i ove? Ili tamo malo rekreativno a u domacim ligama jake egzibicije i jake dominacije?
 
sve zavisi od igraca

ako se poklopi tim sve je moguce

ove nas je usrao nejpir i to gadno

naravno treba bar i priblizan budzet kao i vas za tako nesto

nama luka i deda mozda i najvazniji igraci u ovoj seriji

vama kaminski i naneli ne igraju,eto razlike
 
Hajde Lule mi odgovori na jedno pitanje posto sam se poprilicno nacitao ovakvih naslova. Da se razumemo ne podrzavam vredjanje igraca,njihovih zena ili bilo koji vid uvreda.

Da li je po tebi sportsko novinarstvo realno i objektivno u ovoj drzavi?
Evo dva indenticna primera

 
Nazad
Vrh