Belgijski orijas

Jeli ima tko da prodaje belgijske orijaše u Hrvatskoj ili da šalje u Split(autobusom,poštom ili bilo kako samo da stignu)...
 
Evo i mojih belgijskih.
zenka
belg.jpg

begij.jpg

u prvom leglu je imala 8 mladih,od toga 5 u crnoj boji.
mladi starosti 2 meseca
CopyofSlika1935.jpg

CopyofSlika1937.jpg

CopyofSlika1948.jpg
 
Da li neko zna cenu belgijskih orijasa starosti 8-9 meseci i 10-11 meseci


Pisanje postova iste sadrzine u nekoliko tema idu kazneni bodovi ovo samo za opomenu.
 
Poslednja izmena od urednika:
Imam zečicu b.orijaša,okoćena u 6m 2011.god,ima trenutno cca 7,5kg,pokušavam je napariti sa 3 različita mužjaka,ali bezuspješno,stavio sam je sa 2 kom u kavez,i na djetu pa ništa,sad sve mislim da nije prerano...zakuca rep u pod i nema teorije da je zeka spraši.Ima li kakvih preporuka?
 
Poslednja izmena od urednika:
Imam zečicu b.orijaša,okoćena u 6m 2011.god,ima trenutno cca 7,5kg,pokušavam je napariti sa 3 različita mužjaka,ali bezuspješno,stavio sam je sa 2 kom u kavez,i na djetu pa ništa,sad sve mislim da nije prerano...zakuca rep u pod i nema teorije da je zeka spraši.Ima li kakvih preporuka?
Pozdrav lone jesi probao da dajes persuna i ako nisi probaj i jel pratis kad trazi kad joj je znacka:))) plava ili pustas svaki dan. obavezno probaj sa persunom, davaj joj par dana pa probaj i nije joj rano samo treba da potrefis kad trazi
 
Probao sam sa peršunom 2-3 dana koliko sam našao svježeg. Nikad ne pratim boju "značke"i nisam ima ovakav slučaj,doduše orijaši su problematični,nisam dugo u kunićarstvu,ali nakupio sam se dobrih informacija od iskusnijih. Sad sam ubacio križanca šarca na par dana,i pod cenu da ga uštroji,čisto da vidim hoće li tako bar ostati skotna. Biću uporan još malo,a onda...ko zna,možda ražanj podmažem!!!:)
 
Drugari prelepi su vam orijasi. Ako ima neko od odgajivaca orijasa ili saraca u okolini mladenovca ili beograda neka mi se javi na PP, ili ako znate nekog. Hvala unapred.
 
Nazad
Vrh