John Deere

IMG-20210620-151439.jpg


Постављена за пробу, ради одлично...сутра фарбање, носача у зелено и постављање друге на мотор, сада се размишљам да кипиј још две и да једну поставим у бункер, а једну на сурлу, ради лакшег куповања ноћу...
 
IMG-20210620-151439.jpg


Постављена за пробу, ради одлично...сутра фарбање, носача у зелено и постављање друге на мотор, сада се размишљам да кипиј још две и да једну поставим у бункер, а једну на сурлу, ради лакшег куповања ноћу...
Gde si kupovao?
 
Gde si kupovao?
Купујем продајем..могао сам да прођем који дин јефтиније да сам поручивао ореко али експреса, али сам се тога касно сетио, а жетва сам што није, а без њих нећу да радим уопште, поред силних сензора које има ..
 
Ја сам само ово пробао, данас, сутра долази мајстор да то повеже све како треба...мени је било чудно што оне имају два прикључка, један за напајање а други не знам чему служи уако имам шему повезивања, исто тако и монитор има два пута по два прикључка и своје напајање...
 
Mikron Sirig. Daj bre šta si se stis`o, kupio si Đonija i sad bi da krpariš? Imaš li rezervnu kosu? Kupiš oriđiđi i miran si duže vremena.
 
Nazad
Vrh