"Montažni" berač kukuruza

ivan610988 je napisao(la):
Moze li neka slika tih prerada? :ppozdrav:
ne znam ti ja to brate postaviti zamolicu dete ovih dana da postavi ali slicno ovima sto su ovde na slikama otvaram jednu a zatvaram drugu stranu i spustam na visinu 45 cm od sasije tako da ima visinu da kipuje u jednoosovinku sa visokim nastavcima
 
Ubacicu vam ja nove slike za koji dan da vidite kakve su masine napravljenea :cao: samo dok ih nadjem u arhivi u kompu :)
 
lakarije je napisao(la):
Nemogu da verujem da ja neznam da je ZMAJ pravio montazni berač.
Dali ima neko neku sliku?
24zda39.jpg
 
Ljudi nesto nam zamrla tema. Ajmo pisite nesto. Ja bih postavio slike mog u radu, ali jos nisam ni posejao kukuruz,a do berbe........ :haha: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Pozdrav svima!imam ja zmaj 211 preradjen na kolica i na prodaju je 700eur!064-30-40-838
 
He,he,imao sam i ja ovaj berač sto skače na traktor,tu je bilo poželjno nositi rudarski šlem,za svaki slučaj ako klip omane :haha: :haha:
 
botjanac je napisao(la):
ala bih se ja kotrljao sa ovim po mom terenu..:))) sta ce vam ovo kupite normalan berac ovo nije ni u ravnici stabilno..:))
Jel ti to iz iskustva? :sta:
Post je spojen: [time]1299401339[/time]
_________________________________________________
nikola ilic je napisao(la):
He,he,imao sam i ja ovaj berač sto skače na traktor,tu je bilo poželjno nositi rudarski šlem,za svaki slučaj ako klip omane :haha: :haha:
Desi se, ako prepunis bunker. Inace nema sanse. :cao:
 
Stabilan je, jer mu je teziste vrlo nisko. Da si se potrudio da potrazis, nasao bi koliki mu je dozvoljeni nagib. Kao i kod drugih beraca. A ja to kazem jer, ja taj berac vozim deset godina. A jel imas ti takav pa se toliko razumes??
 
ja imam berac 211 sa kolicima,zahvaljujuci ovom forumu nasao sam majstora u Melencima koji ce da mi preradi da moze kipovati i dizati zadnji deo.Pre mesec dana sam ga odneo kod majstora obecao mi da ce do prvog maja biti gotov. :cao:
 
2qaicyd.jpg
[/QUOTE]
Brate meni ovako da bere kukuruz ja bi ga oterao sa njive.Koliko prljavstine i suske i svega necega pogledaj sliku kad kipuje u prikolcu pa ovo je strasno
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh