orijas- orijaski sarac

Kod bobana samo najbolje ....tu nema sto :)
 
Ao Misu sunce li ti zarko crkoh od smeha.A eto ,moji zekani nisu najlepsi i nisu najboljii al breee...jesu lepi kao lutke :osmeh: .A ja bih se volela takmiciti jednog dana sa Dubom Totom i jos nekima aliiii...za sad mogu samo da gledam.Ipak ,nikad se ne zna ,cuvajte se mene grrrrrrrrrr:zli:
 
2hz6yq.jpg
 
Hvala. Inače sa time se bavi otac već xx godina, izlaže i van granica a ni uspeh ne izostaje. Evo još jedne nadam se da nije isti ( toliko znam ja o tome)...
s5xzso.jpg
 
A zanimljivo , kada sam ja isto napisao da zelim orijaske sarce moj post je bio obrisan i bio sam baniran a ostali to mogu da rade , zanimljivo , zbilja
 
Poslednja izmena od urednika:
A zanimljivo , kada sam ja isto napisao da zelim orijaske sarce moj post je bio obrisan i bio sam baniran a ostali to mogu da rade , zanimljivo , zbilja

Da li ima neko na forumu da prodaje sarce, rado bih kupio jedan par....

Postoji rubrika o oglasavanju kupujem prodajem samo sto vi ne citate pravilnik foruma inace bi bili malo vise obavesteni. Isto tako i postovi sa malim slovima bice brisani svidelo se to vama ili ne.
 
Daj peto otvori temu cena zeceva na trzistu na taj nacin to nece biti oglasi a opet ce se znati ako neko ima da proda,na temi svinjarstvo imas temu trenutna cena prasica na trzistu nije to isto ali opet...
 
To bi najbolje bilo da se otvori tama trenutne cene kunica na trzistu - za rasplod mislim posto se vec za meso spominje u vise tema ...
 
Evo domaceg zadatka za sve uzgaivace njemackog orijaskog sarca :) ova zenka je podjedjivala 3 godine na izlozbama , nije moja bila ali imao sam neke njene potomke.


or8ew7.jpg


da malo razmrdamo nigdje nikoga na forumu mogu valjda po minut naci dnevno da se jave .
 
Nazad
Vrh