Pomoć oko muzilice

Kupio tursku,uljnu,za 2 krave sa 1 kantom od 40l.Već muzli večeras.Danas pre podne brzo rešio da kupim.Cena 550 E.Samo sam primetio da se greje-ne znam da li je to normalno.
 
Zorane, čestitam na kupovini..
Da li bi mogao da izbacis koju sliku i na pp da mi posaljes adresu ili kontakt telefon gde si je kupio.. Planiram zimi da zamenim moju...
 
Koja je cena za ovakvu muzlicu ? Drug je ima,a vise mu ne treba pa bi je prodao.
100013158046668295983329.jpg
 
North ARMY
Cena bi bila između 100 i 150 eura...
Zavisi od stanja gumenih delova na njoj...
Naravno i da je manometar ispravan i motor da nije menjan...
Najskuplje na njoj je reduktor, ako je pri kraju i lupa ko Maksim po diviziji, to mu dođe pola muzilice...Pozdrav...
 
To je mala cena.U reduktoru su 2 zupčanika koji se sada rade od plastike i trošak zamene nije skup kao nekada.
 
Matić
Za to nisam znao, klasičan, standardni "fabrički" je 50 eura, + ugradnja....
Ko pravi plastične, ta informacija bi mi bila interesantna, jer je riknuo na muzilici setre i zeta a bliži se vreme teljenja 2 krave koje imaju?
 
U Gumil Junior Inđija komplet plastičnih je koštao 1.500 dinara.Ako se neko reši za mesingane kao što su fabrički obavezno da ponese stare kao uzorak jer ih ne prave po standardu već svaki proizvođač po svome.
 
Ondak mi ti plastični nešto ne ulivaju poverenje, s obzirom na cenu u odnosu na mesingan, ako smem da se usudim da ovako odokativno špekuliram...
Ova njihova "crknuta" je proizvođača "Vitex" Inđija, 1999. kupljena nova, oni je polovnu kupili za 150 eura, davno više radnja ne radi, ali je identična kopija Gumilovoj (ipak su rađene u istoj ulici, dve kuće jedni od drugih)...A ova je opet kopija muzilice sa slike koju je North ARMY okačio par postova ranije...
Moja je Gumilova, kupljena nova na Vašaru 3. Juna 2002. Odneo sam tele, a vratio muzilicu, platio je tačno 375 eura...Da se razumemo, morao sam da doplatim novaca posle prodaje teleta...
Kaš'ću im šta sam saznao, možda će imati razloga da se obraduju ako se odluče za plastiku...
 
narode imam u ponudi da kupim muzilicu viroviticu za 10000 din,kaze covek ispravna.Moze li neki savet jer kako sam skapirao ona muze sve cetiri odjednom,da li to moze da skodi kravama?
 
Pa u svakom slucaju je bolje kad muze naizmenicno , mada ja imam tu sto muze sve cetiri i nemam nikakvih problema.....
 
sad neznam kako je odrzavana,kaze da je ne joristi nekih pola godine od kad je prodao krave,a bila je ispravna.ma uzecu je pa ako treba uradicu neki remont i to je to.u svakom slucaju bolje muze nego rucno!
 
Nazad
Vrh