Prikolice

Сад ми је јасно, U,I, L профили су ваљани, но то није битно. Ја сам на мојој приколици ставио I12, нисам имао друге. Испало је одлично, кад сам их куповао продавац ми је рекао да су из Украјине, чини ми се да су од бољег челика него Зеница.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Zmajevke imaju tri vrste klipova...verovatno da pašu oni najkraći ili srednji...oni najduži sigurno nisu za kikindu
 
Zar je bitno duzina klipnjace ?,ako previse kipa sanduk,limitiras ga sa sajlom ili lancem.Ja sam tako video od drugih,i tako je kod mene na jednoj zmajevci,bez problema 6-7 godina.
 
Arkadije, bitna je dužina i te kako, ako nije iz tehničkih razloga, ono bar vizuelno. Ovo nije moje mišljenje već komšinicino.
 
Treba mi pomoc,danas u prevozu vidim da mi zadnja prikolica ne ide tragom i kasnije sam nasao sta je u pitanju ali sta mogu da radim? Iskocio gibanj sa lezista kako to da resim?
d3991b5d2f140a8c7e07b300c78380fc.jpg


Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nije iskocio nego se pojela caura, mozda i bolcni, skini bolcni pa ces videti
Treba mi pomoc,danas u prevozu vidim da mi zadnja prikolica ne ide tragom i kasnije sam nasao sta je u pitanju ali sta mogu da radim? Iskocio gibanj sa lezista kako to da resim?
d3991b5d2f140a8c7e07b300c78380fc.jpg


Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Sve i da nema čaure od bolcne ne bi mogao toliko da se pomeri u nazad ako je oko dobro. U svakom slučaju to nije problem rasklopiti i videti šta je u pitanju...
 
Ja bih pre rekao da je bolcna pukla ali mi nije jasno zasto je zavarena, da li je moguce da je fabricki tako...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh