SPORT-Opšta tema

Bas je jadno izgledao Zeljko sinoc na konferenciji. Prvo kaze ....ako je neko kriv za poraz onda on sedi pred vama i ja nemam problema da to kazem...., a onda kaze da je dvadeset hiljada ljudi videlo kuda sve to ide odmah posle prve utakmice. Kiti se jedanajstim mestom u Evroligi, a Zvezdu ponizava zato sto je bila sesnajsta. Ta sesnajsta ti je ocitala lekciju da ces se jos dugo cesati tamo gde te ne svrbi. Jedino mu preostaje da zajedno sa Bodirogom vec od danas pocne da kmeci i lobira da vas pozovu u tu evroligu jer pobogu vi kao jedanajsti to zasluzujete.
 
6 uzastopnih poraza od zvezde

opet su mu svi drugi krivi
kaminski verovatno i najbolji igrac ovog tima mu sinoc igrao samo 6 minuta

naravno vec je poceo da prica o kls-u na konferenciji posle meca,kako se vec sve zna unapred itd itd

potpuno mi je ne jasno da grobari ne vide da je ustvari on krivac ovako lose igre tima

kada izgubis od glavnog rivala 6 puta u nekoliko takmicenja,znaci da nesto ozbiljno skripi u timu i vodjenju tih meceva
 
A recite mi posto ste toliko opsednuti nasim trenerom da ga bukvalno vi navijaci suprotnog tima terate iz naseg kluba sta je ta trenerska velicina od grka izjavila nakon utakmice,jel neko gledao njegovu konferenciju? Ili ste svi cekali Obradovica da lecite frustracije i komplekse?
 
svaki normalan tim menja trenera kada ne ide

bilo koji da je sport

dal se on zove obradovic,pablo laso,ivanovic,poceko itd itd ne ide i dolazi smena

vi se raspadate,izgubili kup,titulu aba lige,nista od pley ofa evrolige,ceka se rasplet u kls-u i nikom nista

sad vam opet treba platiti ucesce u evroligi sl godine

ocigledno da ima sukob sa nekoliko igraca u timu i vama problem igraci a ne trener


bilo bi odlicno kada bi avramovic i kaminski presli u zvezdu,ovaj prvi je zvezdas ovaj drugi ne iskoriscen skroz

sveropulos je bukvalno svakom igracu nasao neku epizodnu ulogu u timu,mozda osim tobeya koji je iskreno i razocarao
 
I Lazarevic je imao ulogu u timu i odigro je najkvalitetnije moguce. :D

Ne znam sta bi dalje rekao osim da se po novinama,medijima i ostalim internet portalima vise slavi poraz Obradovica nego pobeda Zvezde.

A sto se KLS-a tice,bie isti scenario ako se samo drznemo da povedemo tu su sudije. ;)
 
Ti stvarno zelis mesto PR u KK Partizan?Kao Zvezdas moram izjaviti Obradovic je nas najtrofejniji trener u Evropi,a Pesic je NAS najtrofejniji trener na svetu.Zasto spominjes KLS pa vi to ne igrate?
 
6 uzastopnih poraza od zvezde

opet su mu svi drugi krivi
kaminski verovatno i najbolji igrac ovog tima mu sinoc igrao samo 6 minuta

naravno vec je poceo da prica o kls-u na konferenciji posle meca,kako se vec sve zna unapred itd itd

potpuno mi je ne jasno da grobari ne vide da je ustvari on krivac ovako lose igre tima

kada izgubis od glavnog rivala 6 puta u nekoliko takmicenja,znaci da nesto ozbiljno skripi u timu i vodjenju tih meceva
Sve vreme hoće da kaže da su pokradeni u prvoj utakmici na osnovu neke ekspertize koju je ABA iznela i naravno on smatra da ne može na taj način da dobije utakmicu.
A recite mi posto ste toliko opsednuti nasim trenerom da ga bukvalno vi navijaci suprotnog tima terate iz naseg kluba sta je ta trenerska velicina od grka izjavila nakon utakmice,jel neko gledao njegovu konferenciju? Ili ste svi cekali Obradovica da lecite frustracije i komplekse?
Grk je za Mutoglua veliki gospodin i veliki čovek.Ni jednom rečju nije ponizio Partizan a imao je pravo-6 pobeda u nizu.Na tih 6 pobeda se Turkoglu smejao u stilu kao da to nije bitno.

I Lazarevic je imao ulogu u timu i odigro je najkvalitetnije moguce. :D

Ne znam sta bi dalje rekao osim da se po novinama,medijima i ostalim internet portalima vise slavi poraz Obradovica nego pobeda Zvezde.

A sto se KLS-a tice,bie isti scenario ako se samo drznemo da povedemo tu su sudije. ;)
Da li si ti čoveče realan.Pa Naneli ga je u drugoj utakmici hvatao za gušu gde mu Lazarević reč nije rekao.Pa to je automatska diskvalifikacija ( samo da su sudije koje navlače za Zvezdu to videle).Jesi li video sliku Lazarevića.Nanelijevu nisu vaši portali prikazali jer nema šta da se vidi.Lazarević je suva inteligencija za ovog vašeg drugog orangutana.Pa nama nije igrao ni Hanga ni Topić pa niko nije kukao.Šta je orangutan pokazao u drugoj utakmici.
Šta vas briga za KLS-to je vama beznačajno pa pustite da je mi uzmemo da ne plaćamo sudije.
 
Kolega ne treba ovde praviti tenzije, mi smo sami krivi celu ovu sezonu nismo povezali 2/4 kako treba.
Kompleksi su cudo i mogu da se lece ako se krene na vreme 😉
Pritom ne mislim na tebe mico967 ti si jedan od korektnijih u grobarskom taboru.

Najtrofejniji trener, najbolji tim, najskuplji tim, evroligaski tim, najbolji navijaci u evropi ( sinoc psovali limara ostoju i terali ga iz partizana), "institucija" od kk, nebo je granica, imali ko jaci, sinoc su bili POCISCENI sa 3:0 u utakmicama od fenjerasa 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 tuga do neba liju suze same.
 
Poslednja izmena:
A recite mi posto ste toliko opsednuti nasim trenerom da ga bukvalno vi navijaci suprotnog tima terate iz naseg kluba sta je ta trenerska velicina od grka izjavila nakon utakmice,jel neko gledao njegovu konferenciju? Ili ste svi cekali Obradovica da lecite frustracije i komplekse?
Ako vi ne vidite mi vam oci nemozemo otvoriti. Uzmite samo ucinak dva kapitena oba tima. U sve tri utakmice Panter postigao ukupno 25 koseva. Na drugoj strani Lazic gle cuda takodje 25 koseva. I da ne zaboravim Panterov ugovor 2 000000 evrica, Lazicev 250000.
 
Kako mozes da uporedis Lazica sa Panterom? Da si uporedio Nedovica pa ajd jer su suteri
Lazic je cist odbranbeni igrac koji u ovoj seriji je pogodio sve sto treba, sacuvao koga treba, ponasao se kakako treba kapitenski, kada je smirivao Gilespija posle 5. faula.
Partizanu to fali, fali neko kao Novica, Veca Petrovic, Bozic, takvi ljdui da budu kapiteni da drze svlacionicu.
Ovde bre vise stranaca nego domacih igraca i od njih Ponitka najvise ginuo na terenu.
Najsiskusniji igraci Ledej i Panter nista.
Prosto eksperiment sa Dozerom nije uspeo kao sto je uspeo sa Exumom, opet tada je bio i Madar u timu klasican plej
Losa selekicja igraca, igraci se zasitili neuspeha, sezona ocajna i to je to kako pocela sezona tako se zavrsila

cista statisstika

sada treba popricati sa Panterom i videti gde je probelm
 
Bas je jadno izgledao Zeljko sinoc na konferenciji. Prvo kaze ....ako je neko kriv za poraz onda on sedi pred vama i ja nemam problema da to kazem...., a onda kaze da je dvadeset hiljada ljudi videlo kuda sve to ide odmah posle prve utakmice. Kiti se jedanajstim mestom u Evroligi, a Zvezdu ponizava zato sto je bila sesnajsta. Ta sesnajsta ti je ocitala lekciju da ces se jos dugo cesati tamo gde te ne svrbi. Jedino mu preostaje da zajedno sa Bodirogom vec od danas pocne da kmeci i lobira da vas pozovu u tu evroligu jer pobogu vi kao jedanajsti to zasluzujete.
Po cemu ste vi igrali EL ove sezone. Deceniju upumpavana kinta za 13-16 mesto? Dvolicni ste.
Da li si ti čoveče realan.Pa Naneli ga je u drugoj utakmici hvatao za gušu gde mu Lazarević reč nije rekao.Pa to je automatska diskvalifikacija ( samo da su sudije koje navlače za Zvezdu to videle).Jesi li video sliku Lazarevića.Nanelijevu nisu vaši portali prikazali jer nema šta da se vidi.Lazarević je suva inteligencija za ovog vašeg drugog orangutana.Pa nama nije igrao ni Hanga ni Topić pa niko nije kukao.Šta je orangutan pokazao u drugoj utakmici.
Šta vas briga za KLS-to je vama beznačajno pa pustite da je mi uzmemo da ne plaćamo sudije.
Smith je sve video i objasnio. Cista provokacija vase sisice. Nasi crnci nasrcu ali za divno cudo samo na vase igrace, slucajnost?
svaki normalan tim menja trenera kada ne ide
Vi menjate nemamo nista protiv. Kod nas Zeljko ima kredit do penzije.
 
jel u ovoj sezoni u pocetku dal bese prvi ili drugi derbi su namerno provocirali Ledeja ili je to bilo prosle godine?
Namerno su u toku utakmice ulazili od prvog minuta u razgovor cini mi se Teodosic, Nedovic i mozda Lazic
 
Prljavi igraci, ovamo izigravaju neko postenje. Tedosic provokator, lakat i pesnica su mu redovni kada krene na prodor. Lazica tek nema potrebe komentaristi, onaj njegov helihopter za to se daje odma pesnicom po nosu na basketu. Jucerasnji rvacki zahvat i udaranje po jajima Kabolka, sudije gledaju usporeni i neca da sviraju ni namernu. Ocaj od igre nasih , ali guranje rezimskog kluba je jasno ko dan.
 
Sudije sinoc nisu imale uopste veze sa nasom igrom, Zvezdin napad je bio izgradjen , smiren zavrsavaju ga u zadnje 5 sekunde ili idu na prodor gde dobiju faul ili krene prodor pa asistencija.
Nas napad uzme igrac loptu drzi, drzi i uvali nekom da sutne ili on sutne ishitreno i tako je cele sezone, pocnu da se dodaju i kao da ne znaju sta ce sa loptom.
 
Pričaće ti da su oni bolji,
da su davno prošli naši dani,
al' ne znaju KAD SE ZVEZDA VOLI
SVI SU DANI PONOSNI I SLAVNI! ❤️

Kako samo kmecite pa to je tuzno i zalosno. Ne mozete da podnesete poraz jako boli.
Nebo je granica 😂😂😂😂
 
Kako mozes da uporedis Lazica sa Panterom? Da si uporedio Nedovica pa ajd jer su suteri
Lazic je cist odbranbeni igrac koji u ovoj seriji je pogodio sve sto treba, sacuvao koga treba, ponasao se kakako treba kapitenski, kada je smirivao Gilespija posle 5. faula.
Partizanu to fali, fali neko kao Novica, Veca Petrovic, Bozic, takvi ljdui da budu kapiteni da drze svlacionicu.
Ovde bre vise stranaca nego domacih igraca i od njih Ponitka najvise ginuo na terenu.
Najsiskusniji igraci Ledej i Panter nista.
Prosto eksperiment sa Dozerom nije uspeo kao sto je uspeo sa Exumom, opet tada je bio i Madar u timu klasican plej
Losa selekicja igraca, igraci se zasitili neuspeha, sezona ocajna i to je to kako pocela sezona tako se zavrsila

cista statisstika

sada treba popricati sa Panterom i videti gde je probelm
Pa o tome se i radi da vidite koliko vam je kapiten podbacio, a debelo vas kosta.
 
Pričaće ti da su oni bolji,
da su davno prošli naši dani,
al' ne znaju KAD SE ZVEZDA VOLI
SVI SU DANI PONOSNI I SLAVNI! ❤️

Kako samo kmecite pa to je tuzno i zalosno. Ne mozete da podnesete poraz jako boli.
Nebo je granica 😂😂😂😂
Pricace ti da se ona gasi
ti sto nikad nisu tako sjali
ljubomorni neka im uzdasi
jer ostace tek komsija mali


Ne veruj im sine, i ponosan budi
sto zvezdasko srce bije ti iz grudi
🏆 🏆 🏆 🏆 🏆 ❤️❤️❤️❤️:):)🏆🏆🏆🏆
 
Nazad
Vrh