SPORT-Opšta tema

Verovatno kao i sve ostalo.Nije bolest sve što boli,da li je normalno da niko drugi nije na vlasti,makar u mesnoj zajednici.Da ne pričamo o opštinama.
 
Pa po protestima tj.pritisku Paovog vlasnika i Atamana rekao bih da oni malo više dižu buku.
Gledao sam samo prva kola tako da za ostala ne mogu da komentarišem samo sam čitao šta se dešavalo

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Čitam na SK da je EL izdala saopštenje da PAO nije oštećen a da OLIM jeste oštećen, ali ne u produžetku već na kraju regularnog dela

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Makabi me prijatno iznenadio.možda naš kolega Mornar pogodi da PAO neće osvojiti EL jer ima mnogo boljih kandidata.
 
Ne znam kolega zašta vi služite ali nije ni bitno.Samo je problemšto vi nećete da shvatite samo jednu stvar a to je:
Oba sportska društva se finansiraju iz državnih jasala...Situacija u sportu ne može biti bolja nego što je u celoj državi.Pričate o pojačanjima Zvezde u FK kao da su kupljeni Mesi i Ronaldo i još par svetskih priznatih igrača a ne neki za koje nikad nisi ni čuo.Uporedi Saldanju i našeg Šerifa i sveće ti biti jasno.Kod mene Šerif ne bi igrao ni 5 minuta jer troši mnogo lopti za 1 gol.Jedino mu zagrađivanje ide.
Dešava se u sportu da se ništa ne postigne i pored para uloženih jer je to mizerija u odnosu na Evropu.Da počnem od KK Zvezde koja je ovu sezonu završila ,gde je završila.Doveden Nejpir-pokazao ništa nije a očekivalo se.Nakon njegovog odlaska dolaze povrede i kada pogledaš kompletnu situaciju,više se nije moglo a u nekim utakmicama je falilo i malo sreće.Dok kod vas u KK nije bilo tih problema ali neki problemi sigurno postoje a to nije AV.Moram to da konstatujem.Na žalost ali tako je sigurno..
Fk Partizan sluzi da izigrava vecitog rivala zvezdi, za neke vase igrace je davano po 5.5m nas najveci transfer 1.5m.

Samo su ta jasla za vas uvek puna.


Decko koji tuzaka po policiji je napravio cist faul.Priglup igrac.
 
Ma sigurno, i mi smo igrali ls kad je bio Mateus i kasnije nego su to razni direktori, menadzeri i ostla bagra pokrala.

Sve su to Terza i ekipa pokrali.
 
Nazad
Vrh