Startovanje motora u zimskom periodu

Постоји. Дајц,, Торпедо, Владимирац, и све моторе са ваздушним хлађењем можеш упалити и по највећем минусу. Врелу воду (10-20 л.) полако сипати по главама мотора, цилиндрима, бош пумпи, дизнама, филтеру. Што спорије сипати бољи је резултат (топлота има времена да се прошири и на унутрашњост мотора што је и најважније, а и мања ће бити и бара испод).
Bogami vladimirac i td da.Ali T40 nije bas neki na paljenju zimi...

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Možes nac grijac koji se ugrađuje na donju cijev na hladnjaku, jest da se stvara cirkulacijaq sporije pošto nema pumpe al odradi poso
 
Свака част на идеји и решењу, за мале паре

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Druze PLIN JE ZA SPORET!!!!!!
A SVAKA TEBI CAST!!!
AKO NEMA ZIVOTA U MOTORU NETREBA GA NI PALITI!!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Sta odma napadate coveka? Da ste slusali culi bi da je to ugradio zbog sekvent plina. Odnosno da bi i zimi odma auto prebacio na plin, a ne posle 4-5 km voznje.
 
А немају ни сви пара за доксу.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Prevideo sam da je u pitanju RESHO(RENAULT)
Imam jedno renoovo vozilo 2005g NEDAO GA BOG NIKOM!!!!!
SALU NA STRANU NISAM ZADOVOLJAN!!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Jedino ako je auto na plin, ali to što uštedi na benzinu, toliko ga košta struja.
A drugo je ako neko voli da seda u zagrejan auto :ppozdrav:.
 
Zamisli ujutru ides na posao u 6h ustanes u 5 da bi grejao kola!!!!
Vuces produzni na ulicu po kisi snegu da te ROKNE STRUJA!!!! aj u selu pred kucu ili u avliji a u gradu u stanu sa treceg sprata razvlacis kroz prozor ili BACAS LASO sa terase!!!
 
Jos u garazi jos da ga grejem, bas do jajx!!!!!
Da nece i u banju da ga posaljem!!!! I prvo njemu kabl onda meni kava????
Dok sam isao na posao i ziveo u NS bilo je ovako popijem ja kavu ujutru i obavim ono u wc a njega ladnog saranim u obrtaje da ugreje kabinu ili onaj grejac kalolifer na struju12v za kabinu a motor ako ima srca upalice a Ako nema u novine!!!!!


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam taki prema MASHINI!!
A MASHINI JE MESTO U PRASHINI!!!!
SAMO VATRA KO JE TU SLUGA,A KO GAZDA!!!
PA MOJ DEDA JE BIO KIRIDZIJA I NI PREMA KONJIMA NIJE IMAO MILOSTI, IMAO JE DVA PARA NONIJUSA KASTRATA JEDAN PAR DANAS RADI, A DRUGI LADI!!!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Po nekad, na zalost, iver ne pada daleko od klade.
Verovatno ti nedostaju neki konji koje i ti mozes sada da mlatis. Napravis dobru palicu od ovih tvojih uzvicnika, pa jos i krenes da se deres kao kod ovih tvojih caps look ispisanih slova, i sigurno slamas jadnu zivotinju. Nema joj pomoci, pogotovo jer je vezana..
 
E zivotinje ne volim i ne drzim, drzi Moj cale 50ovaca idf ja svu hranu spemim samo da ih ja ne hranim! Inamo i 50-60 svinja, sve cu da radim samo da ih ne hranim,ni dzukele ne volim,imamo 2 Nemacka Ovcara ja ih ne volim ali me slusaju i boje ko dusmanina, imam cokule!!!
NEVOLIM MARVU!!
A MASHINI SAMO GAS VATRAAA!!!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh