Trenutna cena pšenice 2009 god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: TRENUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

kod mene je 10,2 sa pdv
 
Odg: TRENUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

branko je napisao(la):
sasa22 je napisao(la):
nije mi jasno oko ovih ovaca sta treba, sisati il šišati :haha:

Biseru. :haha: :haha: :haha:
ja sam celav tako da od šišanja nema ništa tako da im ostaje ono drugo :ppozdrav:
a sto se tice cene to sto neko placa 10.2 10,3 mnogo dobar znak tj
neko iskače iz dogovora, a iskače jer ovce nece da obračunavaju po 9,45 znači krenulo je na gore
 
Odg: TRENUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

Danas pala sa 10 dinara na 9.40dinara.(kod mene u zadruzi)

jeli neko od prisutnih prodao pšenicu robnim rezervama po 13 dinara?Ako jeste interesuje me procedura prijave na berzu i svega ostalog.Ima izgleda da to opet krene pa da budem spreman.
 
Odg: TRENUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

Lajavice molim te reci nesto konkretno ako znas a ne ti mislis... , :haha: :haha: :haha: , bilo nekad . gde to ima u Pivnicama.
 
Odg: TRENUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

Ja imam informaciju da će opet biti otkupa za robne rezerve po ceni većoj za tri dinara od cene tog dana na berzi.Ako ne bude otkupa od 300000tona koji se traži,pokrajinski fond sa Pajtićem na čelu će sigurno vršiti neki vid otkupa po Vojvodini.Kako,šta,gde i kad ćemo tek videti.
 
Odg: TRENUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

Pa puno nam vredi mesec dana posle zetve! Kad je sirotinja vec sva prodala po 9,45din....
 
Odg: TRENUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

kiraj je napisao(la):
Lajavice molim te recui nesto konkretno ako znas a ne ti mislis... , :haha: :haha: :haha: , bilo nekad . gde to ima u Pivnicama.

kiraj......i to sto kazem je svima jasno sta znaci...
 
Odg: TRENUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

Još mi stoji na lageru a i čekam da mi prebace kome sam radio.Zasad samo dvoje prebacilo dali nemaju ni da se razduže ili je nešto drugo u pitanju ne znam
 
Odg: TRENUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

Matić je napisao(la):
Još mi stoji na lageru a i čekam da mi prebace kome sam radio.Zasad samo dvoje prebacilo dali nemaju ni da se razduže ili je nešto drugo u pitanju ne znam

Ja mislim da nemaju da se razduze, jer je meni isto dosta njih ostalo duzno i kazu da ce mi razduziti od suncukreta, sta da im radis kad nemaju, ne mozes da ih ubijes!
 
Odg: TRENUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

Bane biće da je tako jer je situacija zaista gadna i teška.
 
Odg: TRENUTNA CENA PŠENICE ROD 2009 god.

Stratagie Grains, the widely-followed French analytical firm, upped its 2009-10 EU soft wheat crop guess from 126.5 million tonnes last month to 130 million today.They boosted their total EU grain crop guess for the 2009-10 crop year to 289 million tonnes vs 283 million last month.

e doqrtza...prolećno žito, rodilo u EU više nego što se očekivalo za 3.5 miliona tona..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh