Ajnslag tockova

Ubacio sm sliku u temu Zetor pa procenite sami!To sto si ti Na naveo su karakteristike Zetora sa prednjom vucom :cao:
 
A i vi uporedjujere u tri lepe! ZTS jeste zetorova familija ali gde uporedjujes traktor 160 ks i 75ks.. Aki uporedjujes ZTS uporedjuj ga sa traktorima 160 i vise konja... A zetor 5011-7011 imaju bolji anslag od traktora IMT 60-70konja! A 539 uporedjuj sa Zetorom 2511 ili u najgorem slucaju 4718 koji su njegova kategorija pa ces videti razliku...
 
ako on smota pod 90 stepeni onda cu ja na mog rusa nabudziti da mu i zadnji motaju... :haha: :D :D
 
Pa ljudi nemojte lupati gluposti, kakvih 90 stepeni?
Imao sam Zetora 2011 i stvarno je izuzetno okretan, ali 90 stepeni... Ma dajte bre.
 
Pa dobro covek malo preterao a kojoti jedva docekali, pojesce ga...
 
kombajner je napisao(la):
neznam sta da kazem !! torpedo je dugacak da!! ali sedosta nitaju tockovi tak da neznam a zetor nikad nisam video u berbi kod mene jedva ima nekoliko zetora u selu i to onih 25 i 35 11 mada su i oni dugacki i neokretni verujem da je 539 dobar za berbu sa malim beracem!!uglavnom neznam kako su uspeli na torpedo da ugrade da se toliko mota uglavnom nije on kako vi mislite sto niste vozili!!!
E ovako misli nas clan Kombajner,za Zetora sto se tice okretnosti a nema pojma.....Ja nisam mislio bukvalno da moze da mota pod pravim uglom......A u temi Zetor je postavljena slika pa vi procenite sami koliki je tu ugao :cao:
 
moj ruja kad ukezeci ima anslajg od 98 stepeni,prosto prednjim tegom omirise izvod kardana :haha: :haha: :haha: :haha:,nego kakve veze ima anslajg traktora sa temom kombaji i beraci :sta:
 
Pa bilo je reci o tome sa kojim traktorom je bolje vuci berac,tj koji je traktor okretniji sa beracem!
A svadjaju se oko gluposti, jer kad namotas pun levi, a berac je u zatvorenom(transportnom) polozaju nakon predjenih 2-3metra zadnja guma ce dodirnuti kardan!
 
sto da ne samo okaci dovoljno kilaze i on moze,a za ajnslag kog su silno napljuvali samo nek suze raspon izmedju prenjih toxkova na onim sarafima napred :cao:
 
Nazad
Vrh