Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odakle ovaj vaskrs'o JBT-E !!!!! :love:
Pošto prepravljaš Postove "doktore", evo, da ti odgovori nepismeni, visoko kvalifikovani viljuškarista !!!!
A frljamo se titulama, takvima može samo "rejting" da padne, i ništa drugo....
Kako te nije sramota da se vraćaš ovde i nastavljaš da omalovažavaš i vređaš !!!!!!!
 
Poslednja izmena:
Odakle ovaj vaskrs'o JBT-E !!!!! :love:
Dosao da objasni neke stvari svom omiljenom viljuskaristi.
I da, neobrazovan covek vredi manje drustvu od obrazovanog. Fizikalac je fizikalac, obrazovan covek je obrazovan covek i nikad u civilizovanom drustvu nece doprinositi isto, jedan je potrosan a iza drugog su godine i godine rada i usavrsavanja.
Pred zakonom smo svi jednaki ali u realnosti nije tako, zato imamo i razlicite plate.
I pre nego sto neko napise nebulozu o sportistima, pevacima… oni zabavljaju milione.
 
U pravu si !!!!!
Bilo bi me sramota i da prođem drugom stranom ulice ako bih na takvog naišao !!!!!
Vređaš i omalovažavaš ovde ljude , vredne domaćine koji , umesto da uživaju u plodovima svoga truda i rada, čitaju uvrede na njihov račun od nekakakvog, kvazi "doktora" ....
Po čemu zaključuješ da sam nepismen, jel po pisanju mome ovde ? :ROFLMAO:
 
Da, neobrazovani ne moraju ni da zive a vas doktore za svetce jer "lecite"...
Tesko onom ko vas trazi!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
U pravu si !!!!!
Bilo bi me sramota i da prođem drugom stranom ulice ako bih na takvog naišao !!!!!
Vređaš i omalovažavaš ovde ljude , vredne domaćine koji , umesto da uživaju u plodovima svoga truda i rada, čitaju uvrede na njihov račun od nekakakvog, kvazi "doktora" ....
Po čemu zaključuješ da sam nepismen, jel po pisanju mome ovde ? :ROFLMAO:
Kako je tacno uvreda nazvati nekog neobrazovanim i nepismenim?
Ti si samo neobrazovan. Slobodno demantuj.
Dobrodošao ponovo . Jel imaš nešto konkretno , ili novo , da kažeš ili pitaš ?
Nazalost, nista. Ali eto chat je, neobavezno caskanje pa bi bilo lepo da napisu ljudi sta imaju od skole. Objasnilo bi dosta stvari ovde.
 
Čovek napisao da smo, citiram: glupi, neobrazovani, nepismeni...
Objasni mi , molim te, ovako "nepismenom", ako sada čitaš šta sam ti napisao, sa sve znakovima interpunkcije, na koji sam to način, "nepismen" ?
 
Ako sam dobro pročitao,a ponoviću kad odgovorim ,nikog nije nazvao glupim.
Neobrazovaniim jeate al realno nije pogrešio_Obrazovanje i glupost nemaju vezu sa vezom.
 
Da, neobrazovani ne moraju ni da zive a vas doktore za svetce jer "lecite"...
Tesko onom ko vas trazi!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Pa zivi, ne brani ti niko ali nemoj da mi prodajes pricu kako je tebi nesto posebno lose i kako zasluzujes neku vau platu.
Čovek napisao da smo, citiram: glupi, neobrazovani, nepismeni...
Objasni mi , molim te, ovako "nepismenom", ako sada čitaš šta sam ti napisao, sa sve znakovima interpunkcije, na koji sam to način, "nepismen" ?
Ti si samo neobrazovan i nemas moc zakljucivanja. Lepo sam ti rekao, ponovicu, sta si zavrsio od skole i sa kojim prosekom i onda ces shvatiti zasto si neobrazovan.
Nemoj to da radiš, neće ti biti bolje u životu i nećeš ništa postići.
O kamo srece da to svi govore i rade.
 
Surovo ali istinito!
Ако мислите на овај "расписани" пост нисте у праву.
Не може свако да буде пољопривреденик и за то се треба имати у генима пар генерација....
И тај нема појма шта је пољопривреда.... Нек прво проба забоде десет струка паприке од семена па до бербе... Па кад сачува свих десет струка и обере само по две паприке са сваког онда се може сматрати пољопривредником а то је само делић разноврсности професије... Све остало су маштарије док се пребројавају претеране паре од болесне сиротиње после смене у топлом док се зајапурена сестрица пуна наде нуди....
 
Dali ja smem nešto da predložim?:
Može li da se vodi neobavezna diskusija između članova @MOMOSARIC , @talianu i dotičnog člana @CattleM (glupo mi da kažem na srpskom), a da se ostali ne mešaju, čisto da vidimo kako će ta analiza teći.
I da ispoštujemo parlamentarnost jer je neko rekao da smo doktora pregrubo dočekali pa da to klarifikujemo..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Ако мислите на овај "расписани" пост нисте у праву.
Не може свако да буде пољопривреденик и за то се треба имати у генима пар генерација....
И тај нема појма шта је пољопривреда.... Нек прво проба забоде десет струка паприке од семена па до бербе... Па кад сачува свих десет струка и обере само по две паприке са сваког онда се може сматрати пољопривредником а то је само делић разноврсности професије... Све остало су маштарије док се пребројавају претеране паре од болесне сиротиње после смене у топлом док се зајапурена сестрица пуна наде нуди....
Eto nisi u pravu,ja sam prvi put "video" traktor u 25 godini.
Misliš da je nedostatak to što nemam gene?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh