Chat 17

Kao u Tri karte za Holivud kad onaj kaze sto ga glasate za serifa kad nije ok

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Pusti ti holivud nego dizi bunu protiv predsednika opstine . Pustis buvu da je narod nezadovoljan i da nece glasati za vlast ako nema besplatnih udzbenika 😊
@YT1RDI - nema potrebe za oglasima . Dobar glas se daleko cuje 😊 . Nose ko lude pa sam morao malo da prosirim i sada kada krecu da budu kvocke bice veselo sve namiriti . Za povecanje se razmisljam . Bicu iskren na 30 dinara jako je lepa zarada . Kolika je ako nekog zanima neka mi se javi u PP . POREZNICI STOP 🤣
 
Кад то рече, код кога су расписани локални избори? Спремате ли се?
Dobro pitanje . Trebalo bi da su izbori u svim lokalima kojih nije bilo u decembru 2023 godine . To znaci da su i kod mene . Lepo ove godine podizemo cenu glasa na 10.000 🤣 . Salim se ne znam sta cu . Na lokalu nema opozicije . Prosli put izasao SNS , SPS i neka Makedonska stranka ( a koliko znam nemamo makedonaca ) . Taj listic necu ni uzeti .
 
Има људи којима је новац роба тј. тако лако зарађују да и не знају колико вреди. С' друге стране кад могу да се курче и плаћају кафу 300 Дин. (а и није кафа него неки кафени бућкуриши) онда нек плате јаје 30. Али мора мало "маркетинга", обавезно у плетену корпу. Ту корпу, додуше, покварени злоупотребљавају па ставе јаја са фарме само измешају нијансе и величине.
Мислим се, неће, изгледа ни та јаја дуго. У Београду не можеш проћи од достављача хране, што бициклиста (електрао), што мопедиста, што с' аутима. Мрзи жене да спремају храну па је само питање времена кад ће почети и достава пржених и куваних јаја. Према томе, Банат013 дај ти оглас да испоручујеш и кавана јаја (а сад и фарбана).
Smešno malo deluje to za kuvana jaja ali kad sam otišao prvi put u CH 2003 čudio sam se kad su mi na sto izneli kuvana jaja iz prodavnice.
Ja pitao onako kroz šalu jel to normalno ,rekli mi da samo kuvana kupuju.
 
Na lokalu nema opozicije ... Taj listic necu ni uzet .
На том листићу би требало да будеш ти. Ево идеје: сети се Белог Прелетачевића или старији Шећеровског. Тренутно је на београдским изборима хит Др. Несторовић. Део интелектуалаца и омладине гласа за њега. По систему "назив листе АВ" направити на локалу назив листе "Др. Несторовић" (верујем да ће се сагласити) па на крилима туђе славе ући у Скупштину општине. Ценим да ће прва два (а можда и три) са листе постати одборници. Е, онда може да се чује твој глас против власти а можеш и да се продаш (ал' не препоручујем одједном цео него на парче). Значи, правац општинска изборна комисија и питај колико је потписа потребно по одборнику за кандидатуру (листа не мора да буде пуна). Код мене је 30. Видим да су моји на локалу почели да се окоупљају за ту листу.
 
E dobar si . A ko ce da mi rasadi paradajz i ostale stvari sada . A i Nestorovic bi mene prodao . Mora da se pocne od mesne zajednice . Od 7 clanova MZ svih 7 je iz SNS . Mislim da za MZ ti ne treba nikakva stranka niti udruzenje . Samo svoje ime , dobra volja , pljuvanje i tracarenje po komsija koji su iz vlasti 🤣
 
Сад гледам на тв-у, због мраза који је направио штету на воћу укинуто првенство извоза лако кварљиве робе.
 
Gde on da lupa ? 2 maj bi bio jako zeznut kod vas ali sada sam procitao da se odlaze glasanje za genocid .
 
Сад гледам на тв-у, због мраза који је направио штету на воћу укинуто првенство извоза лако кварљиве робе.
Ја сам другачије разумео. Штета је тренутно процењена на 125.000.000 € а првенство проласка границе код извоза пољопривредних производа укинула нека препотопска будала из царине а под изговором да превозници уз пољопривредне муљну и неке друге производе. Дај да се договоримо са страним купцима да шаљу своје камионе и да купују франко утоварено па нек се они јебу са нашом царином (па да видимо ко ће кога да нагузи). Ако за сваку ствар треба потезати АВ, до мојега.
 
Нешто у фазону као са кукурузом и пшеницом, као неће бити за наше тржиште и да цена не таласа пуно.
 
Нешто у фазону као са кукурузом и пшеницом, као неће бити за наше тржиште и да цена не таласа пуно.
Ма то су цариници просули медијима изговор да не би добили по ушима. Већ смо се једном опекли са забраном извоза па се то неће поновити. Ако нам затреба ту је Украјина па ћемо увести само да не увеземо грдне Укрјинце а нарочито из Пољске пошто су објавили да ће депортовати војне обвезнике а конзулат престао да издаје папире. Вероватно ће и друге НАТО државе исто урадити јер неко мора да користи наоружење које шаљу.
 
Ништа више ме не може изненадити, ако би сад почистили хладњаче са чиме би напунили на лето. Овако могу још да ухвате пара. И буду добри...
 
Uspio je vec 50 posto , al kad ga vecina naroda podrzava . Nego covjek pitao dal da se slavi 1 maj ,nesto u tom smislu , otkud sad ti dodje do ovih podpitanja ?
 
Pa koliko sam cuo da je Milence pricao da ako se izglasa rezolicija da ce uvece da proglasi odcepljenje . A ako do toga bude doslo znas sta ce biti .
 
Nazad
Vrh