Cisterne za gorivo, vodu...

evo mojih cisterni, 3000l i 1000l

attachment.php


Na 3000l otvor od 5/4
na 1000l 3/4
attachment.php
 
Gde u sremu kupiti one kockaste cisterne na paleti, uzeo bi 2 ili 3 komada, Nemoraju biti od soka ili tako necega. koristicu ih za naftu. Ili moze broj iz backe i banata, samo ako je prodavac voljan dovesti, naravno da za cenu neodere
 
Zvao sam sad, Jedan jedan je u banatu a drugi nejavlja se. Malo mi je problem transport u sopstvenoj reziji, tako da cu morati nastaviti taziti, da mi je blize naci.
 
ej ljudi kako se krecu cene buradi? ja kako sam se raspitao nekako mi deluje da su cene dosta vece nego sto sam mislio :sta: i gde bi mogao da nadjem, normalno u dobrom stanju...
 
U Optimi su bila 500dinara.Moraš da ih probereš jer ima svega.Po meni jaka cena jer se za 300din/kom nađu glanc nova tj. samo jednom korišćena.
 
hvala ljudi!pa nije jaka cena za 500 din.za toliko bi uzeo! nego pitao sam jednog lika iz sela jer sam cuo da prodaje jer mu ne trebaju,i kaze da ce se raspitati,i ja sam planirao oko 500 din da ce da bude,i kaze da ce da pita caleta.....kad me zove da se raspitao za cenu 12000 din po komadu.!!! ja se uplasio :) reko hvala lepo.
 
Nazad
Vrh