Digitalizacija TV mreze

Koji si resiver kupio, koju jacinu signala imas, :ppozdrav:
Hvala unapred na odgovoru.
 
ZivaB, X Wave Digital One je resiver a nznm koja je jacina signala nisam bas toliko petljo samo sam namontirao i pogledao sliku. rade74, vec imam tv ali ima u njemu dvb-tc resiver tako da mora kupovina.
 
Ja se razmisljam da uzmem plej steson igricu preko pretplate 2389 din. al neznam dal jos nesto spada u to?
 
Poslednja izmena od urednika:
Ovo sa Telekomom bi valjalo pogledati i dobro razmisliti i nakon toga se raspitati kod ljudi koji to već koriste. Na prvi pogled deluje lepo, ali se treba informisati kako je to u praksi.
 
Ovo sa Telekomom bi valjalo pogledati i dobro razmisliti i nakon toga se raspitati kod ljudi koji to već koriste. Na prvi pogled deluje lepo, ali se treba informisati kako je to u praksi.
Ja imam vec tri godine box 4 paket odlicna stvar , placam oko 3500 sa dodatnim iptv, pitaj sve sto te zanima u vezi box paketa.
 
Ja koristim kablovsku i osrednje sam zadovoljan, bude zamrznute slike, bude povremeno stranih kanala bez prevoda, bude kodiranih stvari povremeno. kablovka i IPTV su za ljude koji žele više kanala, mi smo pre neki dan računali i da sa resiverom za diigitalizaciju bi trebalo biti moguće imati signal za oko 35 TV kanala i da je dobra slika.
 
Box paket, nikad vise.Jedva cekam da istekne.Ugovor je bio na 35xx gde ulazi 500min ka svim mrezama, gospoda promenila pravila bez obavestenja.Podelili na 300 plus 300, sa tim sto se sa prvih 300 skida sve a drugih 300 ostaje samo za mts ,stizali racuni na 4500-5000.Kolegi na 280 minuta razgovora po listingu stiglo 300din vise.Televizija, ocaj, 30 i nesto kanala pinka da popi...Od sporta liga sampiona u fudbalu i to je to ako neracunam bosansku ligu hrvatsku... internet jos kako tako ni bolji ni losiji nego kod ostalih. Koliko sam pratio total je zakon.
 
Total je bio i ostao zakon.IPTV sam imao 2 godine i takođe jedva čekao kraj ugovora.Non stop secka i prekida.Na programu po običaju ništa.
 
Total je bio i ostao zakon.IPTV sam imao 2 godine i takođe jedva čekao kraj ugovora.Non stop secka i prekida.Na programu po običaju ništa.
Meni ne mrzne slika niti secka, a cuo sam od dosta ljudi da im iptv koci, ja sam zadovoljan sve ti je u paketu tv, internet, fiksni i mobilni a za 3500din Total je po meni skup nemogu da se setim tacno al mislim kad sam ja ugradio iptv da je ugradnja totala bila oko 5000din i pretplata za osnovni paket oko1600din.
 
Total sam ugradio još 2007 godine.Sada sam samo dodao još 3 risivera u total tv kuća paketu.Sve to me košta 2.600 mesečno.IPTV sam plaćao 1.500 za jedan tv a ovde imam 4 komada sa mnogo većim izborom i kvalitetom programa.
 
Total sam ugradio još 2007 godine.Sada sam samo dodao još 3 risivera u total tv kuća paketu.Sve to me košta 2.600 mesečno.IPTV sam plaćao 1.500 za jedan tv a ovde imam 4 komada sa mnogo većim izborom i kvalitetom programa.
To je samo televizija za 2600 a internet, fiksni, mobilni?
 
Ja IPTV placam 960 din mesecno... Slika je odlicna, nema seckanja niti zamrzavanja...

- - - - - - - - - -

Danas namontiran prvi risiver za digitalnu tv. Slika dosta bolja na odgovarajucim programima ali je stari tv pa je prikopcan na scart kabal. Ovih dana uzimam za fox led tv on ce biti prikopcan preko hdmi kabla i tu ocekujem pravi kvalitet slike!
KOliko kanala imas, jel hvatas neke nove, ili standardno sto si i ranije ?
 
Meni marta istice ugovorna obaveza BOX4,pa razmisljam da povecam samo brzinu interneta do 20mbit/s,dok bi presao na digitalnu tv,jer ovi osnovni programi zadovoljavaju svakodnevno gledanje a preko interneta pratio sve ostalo..
 
Nazad
Vrh