E-Agrar Subvencije za krave-pitanje

Veljko91

Novajlija
Učlanjen(a)
26 Sep 2023
Poruka
6
Lokacija
Ivanjica
Poštovanje, treba da podnesem zahtev za subvencije za 3 krave, ali na ePodsticajima mi prikazuje samo 2 od te 3. Zanima me da li ima veze što ova treća nema navršenih 2 godine, pa je sistem možda ne klasifikuje kao kravu već junicu.
 
Poštovanje, treba da podnesem zahtev za subvencije za 3 krave, ali na ePodsticajima mi prikazuje samo 2 od te 3. Zanima me da li ima veze što ova treća nema navršenih 2 godine, pa je sistem možda ne klasifikuje kao kravu već junicu.
Proveri kod veterinara nadleznog za tvoj reon, trebalo bi da ima uvid u registar i da moze da ti kaze kako se koje grlo klasifikuje i da li su sva grla na stanju.
 
Da li ce biti raspisan konkurs za subvencije za "krave za proizvodnju teladi za tov"?
Ako ne bude nekih promena biće.​

main_edited_telad_30233.jpg
main_edited_pcele_1afd6.jpg

Poštovani @Surdonja


Svakako, Javni poziv za podnošenje zahteva za ostvarivanje prava na podsticaje u stočarstvu za krave za uzgoj teladi za tov za 2024. godinu se planira u narednom periodu.

Da iskoristim priliku (takođe i za pčele se planira u narednom periodu).





Predlažem da redovno pratiš sajt UAP kao i profile na društvenim mrežama (FB, Instagram i Viber) kako bi na vreme dobio sve potrebne informacije.




Takođe, sve potrebne informacije možeš dobiti i pozivanjem na telefone kontakt centra UAP-a:

011/30 20 100

011/30 20 101

011/30 20 118

0800/106107
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh