E-Agrar

I kod mene ista situacija. Čekamo da proradi.
 

ПЛАТФОРМА ЋЕ БИТИ НЕДОСТУПНА ДАНАС У ПЕРИОДУ ОД 22:00 ДО 24:00 ЧАСОВА ЗБОГ ОДРЖАВАЊА.
МОЛИМО ВАС ДА НЕ ЗАПОЧИЊЕТЕ ПРИЈАВЕ НЕПОСРЕДНО ПРЕ НАВЕДЕНОГ ВРЕМЕНА КАКО БИ ВАМ СЕ ПРИЈАВЕ СИГУРНО САЧУВАЛЕ!
ХВАЛА.​


al izgleda da je nedostupno i pre 22h
 
Prijatelji zamolio bi za pomoc da ne citam sada pola teme unazad jer mozda je negde vec objasnjeno...
Naime skupio sam sve racune za naftu i hteo bi da podnesem zahtev za refakciju odnosno onaj povracaj 50 din po litru...
Interesuje me recimo primer :imam ukupno 5 hektara zemlje koje obradjujem u 8 parcela,i imam recimo 10 racuna po 50 litra goriva ...koja je sada procedura??? ,jel mogu ja prvo da stikliram svee racune za gorivo i da mi izbaci ukupnu kolicinu goriva od 500 litra i onda da dodajem parcelu po parcelu dok ne ubacim sve parcele-odnosno svih 5 hektara??
Hoce li tako to da funkcionise i da mi smanjuje litrazu od 500 litara kako koju parcelu ubacim??
 
Zahtev za refakciju podnet 15.4. još nema rešenja u esanduče.... A zahtev predat 5.4. i odrekao se žalbe još nema uplate. Nešto su stali sa plaćanjem izgleda...
 
Zahtev za refakciju podnet 15.4. još nema rešenja u esanduče.... A zahtev predat 5.4. i odrekao se žalbe još nema uplate. Nešto su stali sa plaćanjem izgleda...
Isto tako nešto sam podneo zahtev, bez ikakvog odgovora. Odrekao se od žalbe u delu gde je to omogućeno, ali bez zvaničnog rešenja.
 
Zahtev za refakciju podnet 15.4. još nema rešenja u esanduče.... A zahtev predat 5.4. i odrekao se žalbe još nema uplate. Nešto su stali sa plaćanjem izgleda...
Ja sam podneo zahtev 12.04, sutra dan dobio resenje, odrekao se zalbe i dobio pare 25.04. Posle toga sam jos par zahteva podne i nista ni od resenja ni od para
 
Jasno, nego dve nedelje čekanja (do sad) za nešto što su rešavali mnogo brže... Plus nedostaje jedan račun za gorivo, isto od pre dve nedelje.
 
Nazad
Vrh