Fendt

Ima kod nas čovjek 412 i 716, nove kupio, jedan ima preko 25000, drugi je blizu 20000...
 
Da mozda nema neke veze sa elektro uticnicama? Jedino mi je to logicno, jer kod nekih masina moras dati elektro komandu da bi radile. Ali opet mora biti konstantno upaljena komanda dok broji, recimo upalis iz kabine neki elektro magnet i hektometar broji dok je elektro magnet upaljen. Ili neki senzor za visinu na nekom prikljucku koji se vuce..
 
Kažu da su ti traktori sa MAN motorima nepoderivi.Skoro smo videli 2 kom. 926 u Hrvatskoj i oba imaju preko 20000 rč i rade kao sat.Dok nam čovek priča da taj traktor sa Deutz motorom ne može ni blizu toliko da napravi rč.
 
Komsija ima dva 615 na jednom popravka 10 h eura na drugom 14 000 e, pa je uzeo malo novijeg onog sa obalom kabinom okonju okrugli izbace i farovi serije 7 na njemu pokvasi dzojstik tokom pranja 1500 eura popravka itd, traktori rade ne gase se osim kad se popravljaju ali sad je prešao na kupovinu novih jon dirova preko iparda odustao je od polovnjaka verovatno se stekli i uslovi.
Drugar je prvo imao 614 ali mi drpili neki kompjuter od hidraulike pa nikako nije orao kosta oko 1500 eura polovan reko kupi i mir a jok proda taj i uzme 615 e tek tu nastaje zaplet. Prvo mu strada motor dodje majstor Sloba iz okoline Vukovara tako nesto odradi polugeneralnu 6000 e drugar kaze e sad sam miran a sloba kuzis kolega prodaj trebaju tu i kocnice i prednja vuca da se rade.To je bilo pre 2 godine a upravo ovi dana su to sredili kocnice i jod nesto 5500 e.
I ima jos jedan 614 taj je 15 godina vec u selu radi 100 jutara zemlje i jako lepo radi skoro da bi ja kupio jednog ali ljudi su majstori i dosta zatvoreni za javnost
 
Pozdrav svim članovima, jel zna možda neko ko prodaje originalne polovne delove menjaca za fendt 312LSA 1991 godiste, treba mi jedan zupčanik i dva sinhrona i neki zegeri, ako neko može pomoći bio bih zahvalan
 
Drustvo inan problem na fendt 312,oce ponekad da nece da dize hidraulik elektronski,pa ga vise puta prebacim mehanicki . Odakle poceti da se resi problem?
 
Pozdrav svim članovima, jel zna možda neko ko prodaje originalne polovne delove menjaca za fendt 312LSA 1991 godiste, treba mi jedan zupčanik i dva sinhrona i neki zegeri, ako neko može pomoći bio bih zahvalan
Drugar nabavljao delove iz Grcke. Mislim da je jedan model bas kao tvoj, 312 turbomatik.
 
Zdravo svima. Rešio sam da malo osvežim moj Farmer 103s. Motor 225.3, prečnik klipa 95mm. Otvorio sam motor i trebam zameniti karike na klipovima, jedan klip mi je progoreo, leteće i još neke sitnice.

Da li možete da mi preporučite gde mogu naći delove za njega?

Hvala!
 
Au al' su otisle cene polovnjaka, gledam ovog Lamba sto ima na stanju kod istog prodavca, takav pre 2-3 godine mogao da se kupi ladno za ispod 20k u vrhunskom stanju a sad 26,5k i verujem da nema mnogo popustanja cena..
 
Nazad
Vrh