Grtalica za sneg ili nešto drugo namensko.

35a7764c4ea3c475c72c6bcdf9112902.jpg

c22caea53c6eccaa86029180b5d6b13f.jpg

5a2a5d04e29011d58527189c538ea84e.jpg


Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
Danas je bilo radno, stavio sam i lance ali nisam slikao sa lancima.

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
To kopcas naprijed ?

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
Jel imaš sliku da vidim kako je zakopcano na traktoru?

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
A nemam, zeznuo se ne slikao pre.dva dana kad sam cistio. Sledece kopcanje I ciscenje ce biti ovih dana (posto javljaju za sneg) pa cu slikati I praviti snimak.
 
Ok pa postavi ovde...

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
Ja planiram tako nešto da pravim, svidja mi se više nego nož... kako si zadovoljan sa tim ?

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
Drugom I trecom brzom sa Zetorem 7045, samo prsti sneg levo I desno. Mislim da je bolje od noza, zato.sto sneg koji guras deli na.dva dela I lakse se probija. Druga dobra stvar je sto je ispred.traktora, pa time traktor ne gazi sneg nego gazi cist kolovoz I lakse ide. Ja sam prezadovoljan.
 
Pozdrav svima,stio sam da kupujem na traktor imt539 nesto za ciscenje snijega,i to samo naprijed,interesujeme da li bi on mogao da gura grn,i da li je bolja ona ili klin,da naglasim da je put makadam i uspon je,svaki savjet,neko iskustvo bi dobro doslo,rekli su mi da noz,ili grn,kako ko zove nebi mogao zato sto bi da slajfuje,a o klinu da i ne razmisljam,jer noz moze da se iskosi pa manje hvata,tako da bi mi on sigurno bolje odgovarao,ali misle da bi samo bacio pare,
 
Poslednja izmena:
Kod nas se najbolje sa 539 pokazo grn na klin nosen na poluge ...pogotovo na makadamu i uzponu....Sa fergom i nemozes odvise velik snijeg razgrtat da imas neznam kakav grn,vec docekivat i cesce prolazit...
 
Nazad
Vrh