Inovacije na IMT traktorima

Koliko se isplati ovakva majstorija, pitam za rusa naravno ne za imt i slicno, za polovnu kompletnu plocu ce neko uzeti 70,80e.
Jedino ako covek sam sebi pravi pa malo i iz nekog zadovoljstva.
 
Pod je za sad ravan novi je tip,
Naj bolja opcija je kao na Ursus Zetor
Opet ručna ostaje izmedju nogu, trebalo bi i nju pomerati!!
Onda bolje biti miran, ovako sam iskrivio i produžio palicu menjača da kad udje u 2 brzinu bude jako blizu kontakt brave jer me pre dok orem u 1 dirala po levoj butini




Sent from my moto e5 using Tapatalk
Luka, kod ursusa su "izlazi" iz mjenjaca ispod sjedista..
 
Ne bih se zezao sa postojecom jer je livena a nisam siguran koji je liv pa da ne moram da razmisljam ako treba nesto da zavarim .

Meni je ceo sistem u glavi vec duze vreme. Nisam ni gledao te klipove i kojesta. Nedostatak vremena tu kumuje. Vidim da nas ima jos sto o tome misle
 
Koliko se isplati ovakva majstorija, pitam za rusa naravno ne za imt i slicno, za polovnu kompletnu plocu ce neko uzeti 70,80e.
Jedino ako covek sam sebi pravi pa malo i iz nekog zadovoljstva.
Ja kad sam pravio trazili su mi za polovnu 150e, a bila zima, imao viska vremena i za cas spakovao..

Kod mene ovaj seljacki sistem na imt radi godinama, i ne bi vratio nikad na sredinu
https://youtu.be/J6UvW-RaPb8
f0f997d3630d4960d83b5487eede0617.jpg
 
@Ristaa Ako ti nije problem da slikas kako si povezao ovu rucicu sa strane sa starom palicom menjaca?
Izgleda jednostavno resenje

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

Izvini sada vidim, prilicno zgodno uradjeno
 
Treba veci zamak izmedju swdista i volana sto automatski znaci da ces morati da se naginjes ka volanu sto nije nimalo prijatno celi dan. Par prsljenova trpi
 
Nazad
Vrh