Ivermektin kao lek protiv korone

Пробали са пандемијом али нису могли довољно да стегну народ. Најдаље отишла аустралија и канада.
Али овај рат који се тренутно дешава могу слободно рећи регионално у европи погађа цео свет.
 
Naravno da su sa koronom probali koliko mogu da idu daleko.Sada samo nastavljaju agendu-držati narod u konstantnom strahu.Ko misli da ove dve stvari nemaju povezanosti-mnogo se vara.Radi se sve vreme o izgovorima za postupanje vlasti prema svom narodu.Do sada su nam pretili punim grobljima.Sada nam prete nestašicom energenata i drastičnim poskupljenjem.
Ja bih razumeo da je ovo rat svetskih razmera i da se onda može manipulisati ali ovako,ne pije vodu.Znamo mi zašto mi nećemo imati struje-nikakve veze sa Ukrajinom.Znamo da su sve cene veštački podignute.Znamo da gorivo mnogo utiče na rast cena ali to isto gorivo je otišlo da kažemo 15-20% ali cene brate i do 200%.I to ne pije vodu.Ne znam za zapad ali kod nas će široke narodne mase biti dobro uzdrmane u borbi za golu egzistenciju i sigurno se očekuje mnogo veći procenat smrtnosti nego od korone.Samo što se ti podaci neće objavljivati.Naravno,kao šlag će biti nastavak korona cirkusa koji polako polazi iz Nemačke....Jednom rečju-neka nam je Bog u pomoći.Kao da dolaze zadnja vremena a mi nemoćni gledamo,šta nam rade.
 
Ne znam zašto kačim baš ovde , verujem da ima nekih dodirnih elemenata , prosto sam morao negde a svako neka prosudi da li će gledati ili ne , pokušajte da stavite po strani predrasude ili činjenice koje znate o ovom čoveku i ispratite priču o zdravlju i sudbini koja ga je zadesila a poučna je . . .
 
Ne znam zašto kačim baš ovde , verujem da ima nekih dodirnih elemenata , prosto sam morao negde a svako neka prosudi da li će gledati ili ne , pokušajte da stavite po strani predrasude ili činjenice koje znate o ovom čoveku i ispratite priču o zdravlju i sudbini koja ga je zadesila a poučna je . . .
Druze ovo je tema o koroni i o posledicama trovanja iz vazduha a nije tema o narkomaniji .DALI TI ZNAS MILOJICE KOJE SU POSLEDICE KORISCENJA TESKIH DROGA 20 ILI VISE GODINA ❓⁉️ Poznavao sam neke momke koji su koristili heroin mozda 5 do 10 godina ali nikako vise od 10 godina i vise od polovine je na novom groblju a oni ostali neki su poginuli u saobracajkama neki zavrsili od drugih bolesti kao posledice drogiranja a mozdane celije su sprzene totalno a sto se tice kokaina poznavao sam coveka /citaj pazljivo ovo sto pisem /poznavao sam coveka koji je smrkao kokain 9 godina i u njegovoj 38 godini posledice su sledece ZAVRSIO JE U LUDNICI U STRANOJ DRZAVI poceo je da halucinira i umisljao da ga prati policija .Izgledao je sa 38 godina kao da ima 65 a mozdane celije ubijene totalno. npr mi sedimo u kaficu a on ne moze duze od 10 minuta i to je mnogo i ode da seta pa se vrati pa sedne 2 do 3 minuta pa opet seta zatim ne moze da spava pije najace tablete za spavanje i ne moze da sastavi vise od 2,5 sati spavanja u cugu a posto se skinuo sa kokaina uteha mu je pivo i to konzumira intenzivno. Kada neko za stolom prica i zavrsi i pocne drugi da drzi slovo on i dalje zapanjeno gleda u ovog prvog I NE TREPCE JER SU OCNI ZIVCI UMRTVLJENI SKROZ .Pricao nam je da je doziveo erektilnu disfunkciju i da je mrtav covek sto se tice potencije a ovo je covek koji je smrkao 9 godina a ovde imamo slucaj koriscenja istog minimum 20 godina .20 godina pusenja ostavlja ozbiljne posledice na celo telo, alkohol jos vece a sta ostavlja koriscenje teskih droga vise od 20 godina to ne mogu ni da zamislim .🚾 A zasto kazem vise od 20 godina konzumacije teskih droga jer da bi uhapsio predsednika drzave bez dana radnog staza pod zapadnom komandom tu ne trebaju muda tu treba da si dobro nadrogiran i da si dobro oduzet od tih supstancijer samo tako mozes da funkcionises
A inace ovaj je smrkao pomahnitalo u periodu kada je Srbija imala vise od milion ljudi bez posla oni nisu imali ni za burek a druga polovina je radila za mrvice e tada je on gazio i preko zivih i mrtvih raskurcao drzavna i narodna dobra i bio jaci finansijski od onog seika iz Dubaija .Medjutim i sad je jak cim obilazi svetske klinike i najegzoticnije destinacije tako da nema panike jos je kurs dobar samo je naletela losa roba pa je doslo do halucinacija fatamorgane a i nasi lekari nisu mogli da postave pravu dijagnozu ali tu su strane klinike platice narod Srbije sve te kontrole i skenere nemoj samo da se sekiras mnogo bice njemu dobro a ja verujem kada se oporavi da ce i njemu Vucic da nadje neko lepo mesto kao gradonacelnika ili neko ministarstvo 🪑 ali sad u ovom trenutku samo da se oporavi kvalitetno
Sto se tice ovih posledica koje su ga zadesile mozda je ovo sve i posledica vakcinisanja nezeljeni efekti tesko je u momentu odgonetnuti ali je sigurno da se sve pomalo pomesalo bitno je samo dok traga za narodnom medicinom po Srpskim brdima vodi sa sobom gorile cisto radi placebo efekta da ne naleti neki seoska baraba to jest da ne proradi taraba po ledjima za iscelenje ili budak po glavudzi a kakva je situacija po pasivnim krajevima da ga ne naguzi neki zagoreli drvoseca nije vise ni Srbija ono sto je nekad bila
 
Od cega zivi uopste taj covek...placamo ga i dalje mi...neka ne vladina organizacija...ili se toliko nafatirao ta se obezbedio za zivota

Paaaa, preko Madjarske došle pare….on je bio kurir….
Logično da je ostavio neko koferče za sebe.
A i pritom je idalje plaćen da propagira dobre vrednosti…. Tetovaža, šmrkanje….
 
Ceda zivi na nasoj grbaci, vuckov covek.Jos jedan njegov klovn i dupelizac.

Kad te narkoman uvati u pricu bolje da se obesis nego da ga sluzas.Pricaju kao navijeni.
Preleteo sam preko klipa ali u jednom delu narkoman govori kako je on vise paznje polkanjao svom automobilu nego sebi i svom zdravlju i tu se potrudio da malo izbaci neku zivotnu filozofiju da malo isprosipa zivotne mudrosti i da bude simpatican.
Medjutim kada ti imas od 20 i neke godine bez dana radnog staza dadilje ,sobarice ,kuvarice ,obezbedjenje vile na najegzoticnijim destinacijama skijanja, letovanja ,splavarenja ,pedikire ,manikire ,casove tenisa saune ,bazene ,ne radis nista spavas po ceo dan TO ONDA ZNACI DA TI VODIS RACUNA O SEBI i da poklanjas i previse paznje svom organizmu ALI JE DRUGA PRICA KADA KRENE COVEK OD BESA DA SE DROGIRA ZNACI POBESNIS OD IZIVLJAVANJA I ONDA NEZNAS VISE STA DA RADIS i napravis sebe totalno trulog u nekim ranim godinama ali nije satrulio u novoj zelezari na 60 stepeni ili u nekoj livnici ili u rudniku ili u nadnici .Svi oko njega su ili mrtvi ili smenjeni ili isporuceni a on i dalje pliva i to svim stilovima a pobeleo je ceo jos pre 40 te godine sto govori da mu je zivot bio strasno stresan
Takvih nistaka bez dana radnog staza koji su kostali Srbiju povratka u 19 vek ima i previse i zbog njih je milion gradjana Srbije u tranziciji jelo gloginje i poparu .
Obezbedjenja ima i previse ne sme on vec godinama nigde sam toliko je omrazen a obezbedjenje mu placa i ova naprdna drzava vec godinama tj iscrpljeni narod Srbije JEDINO STO MI NIJE JASNO DA LI TO NAPREDNJACI SVESNO RADE O TROSKU ISCRPLJENOG NARODA ILI JE DIREKTIVA SA ZAPADA DA SE SACUVA NJIHOV PULEN NJIHOVO CEDO KOJE SU ONI PRVI PODOJILI I NAUCILI GA PRVIM KORACIMA
 
Cekaj zar nije cedica propagirao zdrav zivot, teretanu, planinarenje, skijanje i odjednom istrulio ceda?
 
Cekaj zar nije cedica propagirao zdrav zivot, teretanu, planinarenje, skijanje i odjednom istrulio ceda?
Nema on pedigre za velika dela medjutim kada su Amerikanci trazili posle bombardovanja sluge i poslusnike njima nije bilo bitno dali je kvalitetan ili skolovan njima je bilo bitno da nadju sto vise fukara koji ce svesno da rade protiv svog naroda i zemlje i uspeli su potpuno u tome. Sve su izvrsili sto se od njih trazilo najebao je narod a najgore fekalije su debelo profitirale 🚾
On je strasno fleksibilan i verovatno bi se aklimatizovao u naprdni program ali ga budzati psihopata drzi na odstojanju jer zna da je narkoman omrazen u narodu i ne zeli los imidz u svojoj sekti .Primio je i previse zutih u stranku ali to su uglavnom ovi besumni i poslusni a uhodani u krimi rad ali ovaj truli narkoman apsolutno nikome vise nije potreban .On je bio koletalarna steta za drzavu Srbiju i za narod Srbije i stvarno mi nije jasno kakav je mentalni sklop ljudi koji mu ispod klipa daju punu podrsku i drze palceve i mole se bogu za ovog nistaka ,otisli smo mnogo nizbrdo kao narod mnogo smo teskih psihickih tortura prosli i vide se jasno posledice svega sto nam se dogadjalo u samom narodu koji vise nije u stanju da razaznaje dobro od loseg, nesrecu od srece i da prepozna prave i istinske vrednosti
Zavedeni ,razocarani i ubijeni kao nacija da je to bruka zapad nas je vekovima ruinirao ali nikad kao sada .
Sto se tice same teme sada su i najveci pobornici i zagovornici nove Americke medicine ☢️::novac:: videli koje je to zaludjivanje sirokih narodnih masa a glavni zagovornici i distributeri su nasa vlada ,prvi pik je prosao fenomenalno a najava novog talasa korone barem kod nas mislim da ce tesko dobiti neki veci odziv za vakcinaciju ili za nosenje krpa preko lica jer je to izlizana prica koja je odradjena neprestanim zastrasivanjem sirokih narodnih masa a izgleda i da je dojadilo svima kecanje u mozak pa su se vratili u normalne tokove zivota jer drugacije ne moze
 
Nazad
Vrh