Lombardini motori (LDA) u poljoprivredi

Definitivno ću mjenjati vodilice i karike ali trbaju mi orginalne od lombardinija za motor 672 zna li tko cijenu para vodilica i karika kod vas u Srbiji kod nas su karike za jedan kljip 50 eura.
 
Zovi AutoVentil - Užice , oni imaju u programu vodjice i ventile za Lombardini, a prave i po uzorku. Cena jednog ventila za LDA530 je manje od 3evra. To je bivsi Prvi Partizan Uzice; toliko o kvalitetu. Jbg mi smo jos na Balkanu, a u Jevropu i ne bismo ako ne moramo ;) kod nas je sve jeftinije eheheheh
Karike potrazi na: http://www.finimpianti.it/pages/Home_en/287
poz
 
kvalitetne karike nisu skupe. ako mozete naci italijanske lombardinijeve to je najbolje bez obzira na cenu. cenu ce nadoknaditi mnogo duzim vekom nego ove sto se prave po livadi
 
http://www.motobikeshop.rs/B2B/ProductDetailView.aspx?ProductId=124797b4-0046-4760-b178-6307c53d63fe

pa ja bih rekao da ovde mozes i klip i karike za malo vise od 50 evra...

- - - - - - - - - -

preuzeo glavu sa obrade - MR

fotografija0054o.jpg


fotografija0055q.jpg


fotografija0057o.jpg


fotografija0056h.jpg
 
pa sad su upitni svi delovi. i kad pise proizvodjac nisi siguran da je original. mnogo se mucka. mogu se raspitati u prodavnici delova dal imaju i sta pa ti javim. glava je za cisto 5. a za ostalo sto se tice kvaliteta delova to ce vreme reci ali u svakom slucaju mora raditi kako treba. samo tako i nema problema
 
Može li mi neko reći koju oznaku nosi motor Lombardini, 2 cilindra, prečnik fi-95, sa 4 karike po klipu.
 
imas ih skoro u svakoj prodavnici za labin ,imt dmb motokultivatorski program. u mom kraju imam na nekoliko mesta ali ti je daleko. poslacu ti za beograd na pp.
 
Imam Aran motor skinuo sa krunjaca nije mogao da upali posto kod mene se pali samo u jesen i u prolece. U jesen da prevejem zrno koje pokupim sa prikolica a u prolece krunimo kukuruz. Prosle jeseni nije mogao da upali pa sam morao krunjac da prepravim na traktor. Zao mi da bacim motor da li neko ima neku literaturu o tim motorima i da li neko drzi delove za te motore.
 
Nazad
Vrh