Okupljanje članova foruma u Sremskim Karlovcima

KishRobert je napisao(la):
todor je napisao(la):
KishRobert je napisao(la):
rekoh ti ja...
samo sto smo svi lepo ustali i predstavili se,a todor k'o kamenjarka se sakrio i cuti...a ovde je jako hrabar kad pljuje!
a da ti malo xxxxxxxxxx od tog imena
evo ga tastaturski heroj!
zapravo virtuelni.
neznam koje virtuelni bolje ćuti pametniji si to što sad izigravaš nekog urednika umišljš kao da si neko i nešta ali malo ćeš se načekati
 
North ARMY je napisao(la):
A neko ce biti uskracen pisanja na ovom forumu,znate kako kazu radi sta hoces ali neces dokle hoces.
ničija nije do zore gorela pa neće ni vaša a i lako ću se ja opet priključiti to se ja ne brinem nego dva dana pretiš sa banovanjem a od toga ništa
 
Jel ovo politicki forum pa da se delimo na stranke? :udri:
A,mladici moji?Sta je sad?Dosta prozivki i z....cije!!
Nema potrebe.Kao sto @todor npr.nije ustao da se predstavi,tako bih i ja (kao stariji)mogao da primetim da nas"mladi urednik"nije nam prisao i rukovao se sa clanovima(njemu je sve smesno.....ajd....mlad je).Mislim na @NA
Nista ruzno nisam rekao...samo ....opet.Dok npr.@Branko,je to odradio kao neki nastavnik,profesor itd.Svaka mu cast!
Tako daaaa.......vracajte se na poljoprivredu,okupljanje u Karlovcima je bilo,pa proslo i dosta sad.
Idemo dalje..... :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao:
 
SVI su ustali,a prisao sam onima sa kojima sam imao zelju da se upoznam i druzim taj dan,naravno nisam mogao istovremeno na 5 mesta da budem,sve u svemu taj dan sam pozdravio LjUDE. :cao:
 
North ARMY je napisao(la):
SVI su ustali,a prisao sam onima sa kojima sam imao zelju da se upoznam i druzim taj dan,naravno nisam mogao istovremeno na 5 mesta da budem,sve u svemu taj dan sam pozdravio LjUDE. :cao:
Pobogu dete,kako sad ovo da bude protumaceno :sta: :sta:
A vec se upoznali na Letenci?Da si ti meni ziv i zdrav....
 
bobe kakve stranke,kakve zajebancije...
todor nije sposoban umno nekom da odgovori i on onda koristi uvrede,a uvrede na ovom forumu su zabranjene,tako da ne vidim sta je tu nejasno?
a i vas dvojica u poslednje vreme kao da ste sijamci,jedan bez drugog ne mozete!


za javljanje ili ne javljanje se ne mesam!
 
@Bobe pa tebi sve i da nacrtam trazio bi da ti obojim kako bi ukapirao,da si ti meni ziv i zdrav,tebi sam se javio ako si mislio da cu ti ljubiti u ruku...pa nisi ti pop.
A i ne pise mi u opisu radnog mesta da sam duzan sa svima da se rukujem. :cao:
 
KishRobert je napisao(la):
bobe kakve stranke,kakve zajebancije...
todor nije sposoban umno nekom da odgovori i on onda koristi uvrede,a uvrede na ovom forumu su zabranjene,tako da ne vidim sta je tu nejasno?
a i vas dvojica u poslednje vreme kao da ste sijamci,jedan bez drugog ne mozete!


za javljanje ili ne javljanje se ne mesam!
Hocu samo da kazem,sta se stalno prepucavate....
Vi studenti...ucite,a vi paori radite i to je to!
@NA - meni je na prvom mestu bilo drago sto ovde ima mladih sto sa nama rame uz rame raspravljaju o poljoprivredi(to stalno govorim mojoj deci),ali ne treba da se svadjamo zabadava.... :ppozdrav:
 
Bravo Bobe 100% si upravu. Za Branka i njegovo ponašanje prema članovima sve pohvale.Sa svakim članom se pozdravio želeo on to ili ne ali kao pravi čovek i vođa ovog foruma ispoštovao svakog. :ppozdrav:
I brate upropastili ste temu dajte bre malo ozbiljnosti i dozovite se pameti. :cao: I bre ne dozvolite pet strana glupih i praznih priča banujte i ćao a ne ovako.
 
Farmer Bob je napisao(la):
Hocu samo da kazem,sta se stalno prepucavate....
Vi studenti...ucite,a vi paori radite i to je to!
tako je bobe,prvi put posle ihahaj vremena da se sa tobom slozim!
al' uvrede se nece tolerisati,a to neko nemoze da utuvi sebi u glavu!
 
vidim ja i sutra ujutro ce bude posla za metlu,pa ce bude opet sa 42 na 33 stranicu,samo..........sinoc je bilo zanimljivije :haha:
 
Komso lepo sam ti rekao da dodjes,kod nas na druzenjima je samo pocetak siguran za kraj se nikad ne zna,neki smo otisli u kafanu kasnije. :D
 
Nazad
Vrh