Okupljanje ovčara u Novom Sadu na poljoprivrednom sajmu 2012 godine

Meni se sve iskundacilo,izgleda da sam u cetvrtak poslovno,mada se sve menja iz dana u dan poso"-kuca-kuca- poso" samo jasu svi redom,a lepo planirao nedelju pa nocim u tazbini u Lazarevcu i prislava ponedeljak ,tast kolje pevca:osmeh: al oces corak
 
Zato sto je pao dogovor 13 jos pre nego sto ste se vi dogovorili za sredu.I vec su ugovoreni neki poslovi za sutra tako da mora sutra da budemo tamo bar u mom slucaju.
 
Sika sine ipak cu te sacekati na tvom terenu u Kragujevcu,u gostima se racuna duplo,ti i soumi pozdravite zagu i zabavite je,da se ne smori kad ja vec ne mogu:haha:.Ja cu najverovatnije u cetvrtak,sta da radim kad sam meteoropata.:)

---------- Poruka napisana u 11:53 ---------- Prethodna poruka je at 11:51 ----------

Sutra i naredna 3 dana vreme ce biti katastrofa,tako da kome nije hitno ja neka ne krece.
 
Ljudi evo ja se vec pakujem da idem za NS, samo da veceras ne bude kise zbog Novosadjanki, a sutra neka bude sta hoce.... Ovi sto dolaze vidimo se sutra:ppozdrav: pozzz
 
Sika,kad te vidoh na slikE,premreh od straha i sam mi Bog posla kisu da ne moram da se vadim na starog dedu i njegovo zdravlje.:)
 
E moj Sika,bice dana za megdana!:)

---------- Poruka napisana u 12:53 ---------- Prethodna poruka je at 12:51 ----------

I da,stavi pojas za obelezavanje,da znam na koju si promoterku odradio,da se ne trudim dzaba!:)
 
E moje drage kolege... na muvi se poznaju junaci , posto vas nema ni desetoroo , necu doci , a ako vas bude bilo u sedu javitese mada tad idem sa kolegama iz uljarice negotin
 
Bravo Petrovo,zaboravio sam tu opciju...mada od nedelje do cetvrtka estrus prodje brale....Ja cu morati traziti neke sto su sinhronizovane...:haha:
 
Nazad
Vrh