Ostali traktori

E PA NIJE!
ja vise volim neki fendt ili jd a ne ovakav case ili mc cormick sa nalepnicama kamaza :haha:
 
:haha: :haha: :haha: ali ja volim bas pravi fendt a ne tu neki NHF ili europardfendt...
ali za fendt treba imati dubok novcanik posto je on 50posto skuplji od JD iste snage a razlika je u tome sto fendt ima vario menjac i nema sta nije na njemu ugradjeno znaci ima bukvalno sve dok JD to nema i to se jos doplacuje a fendt ima svu najskuplju opremu a zato to ima i cenu ali o tome svi mozemo da sanjamo takve fendtove mogu imati samo poljomafijasi koji su puni ::novac:: a mi sto nemamo tolko moramo kupiti jeftiniji traktor od fendta jer voziti fendta je kao voziti neki avijon ili svemirski brod...ma pravo cudo od traktora :D
 
@phoenixfendt: fendt treba imati dubok novcanik posto je on 50posto skuplji od JD iste snage a razlika je u tome sto fendt ima vario menjac


Da si ovo rekao pre nekoliko godina bio bi 100% u pravu, ali danas nema vise samo Fendt Vario menjac. Imaju ga i Case, New holland, Steyr, Massey ferguson i John deere.
 
da u pravu si ali to su samo kopije vario menjaca ili cvt menjaci a fendtov vario menjac je najbolji a ostali su samo kopirali njegovu tehnologiju i sad i oni tako rade...
 
Ja bih najvise voleo neki imt a da je u rangu fendta ili john deere a, najnovije serije ,(po poremljenosti i tehnologiji i kvalitetu) ali to ne postoji niti jaimam para za najnovijeg fendta ili john deerea :haha:
 
Evo jednog steigera od 325 ks
6rjyo0.jpg

Post je spojen: [time]1260568051[/time]
_________________________________________________
Valtra 280 ks
2i09iyf.jpg
 
*~ JOHNY'89 ~* je napisao(la):
da u pravu si ali to su samo kopije vario menjaca ili cvt menjaci a fendtov vario menjac je najbolji a ostali su samo kopirali njegovu tehnologiju i sad i oni tako rade...


A jesi siguran d asu svi ostali kopirali od fendta vario menjac ?
 
Slučajno naleteo,da ne otvaram novu temu postavio sam ovde,iskreno nisam čuo da je Škoda pravila traktore
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZXKoXX7frl8&feature=related[/youtube]
 
evo šta je jedan drugar kupio za frezerovanje malina, ubačen neki torpedov motor 3 klipa negde oko 40-45 ks pošto je njegov postojeći otišao u večna lovišta,neznam tačno koja je marka ali na sanduku za alat i na obrtomeru piše "lombardini" bilo mi malo čudno ali jbg. ima dva izvoda kardana jedan se okreće u levo jedan u desno, upravlja se kao buldožer, na poluge, nožno kvačilo, 8 brzina ( 3+1) *2
 
Nazad
Vrh