SPORT-Opšta tema

Ja sam lepo rekao da ti nemaš pojma.
@Zoran0230 - Ali stvarno ne daj vise prognoze . Ne ide ti . Zapamtio sam sledece - Zvezda prolazi grupu u LS , derbi Zvezda - Partiza da ce biti nereseno i sada ova tekma da Partizan dobija 🤣
Kako meteorolozi greše,tako i ja.Nekad i pogodim.
Ukoliko Virtus ne igra EL svašta je moguće-Mislim da ćete dobiti ABA iz razloga što Mutoglu u Srbiji ne bi mogao da nađe rupu da se zavuče.Da li će izvođači projekta to dozvoliti.
 
iskreno neznam kako ce se odigrati 3 utakmica,to ce biti pokolj

navijaci partizana ce poludeti posle ovih 2-0

ne stvarno da je ovo 5-0 u ovih 5 meceva

i nikom nista,uzas za tim koji ima preko 6 mil veci budzet
 
iskreno neznam kako ce se odigrati 3 utakmica,to ce biti pokolj

navijaci partizana ce poludeti posle ovih 2-0

ne stvarno da je ovo 5-0 u ovih 5 meceva

i nikom nista,uzas za tim koji ima preko 6 mil veci budzet
Pa znas kako da je situacija obrnuta oni bi to pricali i ponavljali, velicali svoje pobede do beskonacnosti sa sve vodjom navijaca. Ovako nemaju kud, cute i nadaju se cudu.
Prosle god sa kampacom i vildozom su pisali par meseci koliko kostaju.
Sad ne gledaju platu pantera i zeljka, i rezultate koje imaju. Nebo je granica 🤫🤫🤫
 
Da,osvajate ABA.Samo zbog Mutoglua.Zato ga i zadržavate.Kada se toliko drao na sudije u Pioniru ,šta će biti u areni.Samo uz pomoć sudija možete dobiti Zvezdu iako oslabljena za 2 igrača a vi ste kompletni.Zvezda ima svlačionicu i gospodina trenera a vi to nemate.Ko god da vam je došao za trenera,ladno bi tukao zvezdu.
Ako sam ja jedan od mangupa mogao bih se solidarisati sa kolegom MORNAROM iako nam se mišljenja razlikuju iako je Grk 5 puta za redom nadigrao Rumenoglua i još uvek je na klupi-obraz, đon.
Pozdrav.
 
 
Nazad
Vrh