SPORT-Opšta tema

Licna Kamisnkog u napadu nad Lazicem i Pj nad Jagom samo je ovaj Oberknezevic mogo da dosudi.
 
Ne znam,evo sad sam zavrsio sa poslom i poceo da gledam. Vidim da je izgubio loptu u poslednjem napadu i odmah protestuje. :D

Vidim da se Nedovic uspalio...
 
Zasto je zvezda dobila loptu sada?Cirkus

Namerna? Ovo je tragikomedija.

Odgurivanje Jaga nad Ledejom.Nad Kabolkom nece da sviraju licnu.Ledej odgurnut kod suta za 3.
 
Poslednja izmena:
Partizan katastrofa drugo poluvreme.

Lazic teka gnjida sa onim mlataranjem treba da popije lakat u zube.
 
Јаго има исти статус као и Смајлагић... свирају им судије све и свашта...
Али Јаго што се испромашивао на крају...

Мало ми сада ова течнија игра Звезде... Мислим да је Партизан подбацио са одбраном.

Ја опет не верујем како Звезда лако добија Партизан. Мени је Обрадовић кошаркашки маг али изгледа или да се умара или да нема с ким да прави игру.
Мада и овај наш тренер није за потцењивање... Некако из другог плана али пет пута за редом...
 
Zasto je zvezda dobila loptu sada?Cirkus

Namerna? Ovo je tragikomedija.

Odgurivanje Jaga nad Ledejom.Nad Kabolkom nece da sviraju licnu.Ledej odgurnut kod suta za 3.
Skidanje gaca protivniku je namerna, procitaj pravila. Promenuli su odluku videli da je slucajno. Nista nisu sudije uticale na ocajnj partizan. Budite jednom iskreni pa napisite da niste u formi i kraj.
Peti put za redom vas dobijamo, samo tako nastavite na pravom ste putu 🤣🤣
 
Sada nije bilo potrebe puno da navlace,kad smo igrali ocajno. Da smo se drznuli da povedemo druga prica bi bila.

Bez raspolozenog igraca veceras.
 
Zvezda je losa ali mi smo jos losiji trenutno. Kada te neko dobije 5x za redom nismo zasluzili da uzmemo titulu.

Ako izuzmemo da je u 3 utakmice bilo sudiskog navlacenja za domacine. Ali pobede se broje.
 
Zvezda je losa ali mi smo jos losiji trenutno. Kada te neko dobije 5x za redom nismo zasluzili da uzmemo titulu.

Ako izuzmemo da je u 3 utakmice bilo sudiskog navlacenja za domacine. Ali pobede se broje.
Nije zvezda dobila ni jednu tekmu zbog sudija, nego zato sto smo mi losi a vi ocajno losi. Kao da je kraj sezone i ni jedan igrac ne ostaje, svi idu u neke druge klubove. Tako se ponasaju crnci na terenu.
 
Pa da...sve je namesteno samo su zvezdine pobede ciste ko suza. Ne vredi vise palamuditi o tome. Tako je kako je.

Sto bi Zoran rekao nama ABA vama KLS i svi srecni. ahahhaha :D
 
Nazad
Vrh