Vremenske prilike u 2024-oj godini

Na Accuweatheru stoji da pada kisa od 19 do 22 h a ono ni kapi😀
Pa da li su oni normalni da ne mogu znati ni trenutno vreme a gde jos ocekivati prognozu za sutra dan ili dalje!
Ako do sad nisu shvatili da kad duva ova usrana kosava sa 35-40 ili vise km na sat nema sanse da pokisnemo onda je to stvarno glupo ili bezobrazno s njihove strane! Tragi-komicno!😖😂
 
Na Accuweatheru stoji da pada kisa od 19 do 22 h a ono ni kapi😀
Pa da li su oni normalni da ne mogu znati ni trenutno vreme a gde jos ocekivati prognozu za sutra dan ili dalje!
Ako do sad nisu shvatili da kad duva ova usrana kosava sa 35-40 ili vise km na sat nema sanse da pokisnemo onda je to stvarno glupo ili bezobrazno s njihove strane! Tragi-komicno!😖😂
Accuweather najgora prognoza definitivno godinama je ne koristim, meni najbolja Vreme&radar i madjarska Idokep ali ona je dobra samo ako živite blizu granice kao ja.
 
Iznad jezera u Bohinju, 20 km vazdušne linije od mene, na oko 1.300 m, od 19.00-19.30 24 litra, procena je da je to bilo u dobrih 10 minuta, jer u 19.10 suvo, a 19.20 sve plivalo.
Mislim, da ima automatska stanica što meri i prazni na pola sata, a pratili su snimak automatske kamere, na kom je u 19.10 bilo još sve suvo.

Kad sam to video, odoh pogledat na dve stanice kod mene, jedna je iznad, a druga niže u sedištu opštine.

U prva tri meseca je bilo na brdu 835 litara, a u opštini 705, ja sam negde između.
 
Nazad
Vrh