Zabava, smešne slike, video i ostalo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo kakav je SMS meni cale veceras poslao jer je primetio da me nocni zivot ubija u zadnje vreme :D
Zimski sex:
-Ako se jebes mozes da nazebes,ako nazebes mozes da najebes,kad najebes ne mozes da se jebes i zato sajebi **greška i za pocetak ukljuci grejanje :D
 
Kako prenose ruski mediji, javni tužilac je odlučio da podigne optužnice protiv oboje. Naoružani pljačkaš upao je u salon i tražio novac. U to vreme u salonu su bile dve frizerke i jedna mušterija. Ono što pljačkaš nije znao je da je jedna
od frizerki bila regionalni prvak u tekvondu.
Devojka ga je jednim udarcem "zalepila za patos", a potom ga je odvukla u
podrum i vezala za stolicu.
Koleginici i mušteriji rekla je da će kasnije pozvati policiju, ali to nje uradila. Posle radnog vremena sišla je u podrum, svukla pljačkaša, naterala ga da popije tri tablete Vijagre, da bi ga u naredna tri dana silovala više od deset puta. Čim je pušten na slobodu, užasnuti pljačkaš otišao je u policiju. Završio je u bolnici zbog povreda genitalija koje su navodno bile posledica višestrukog silovanja.
Frizerka je rekla da je mladić najveći deo priče izmislio. "Imali smo seks par puta i on je na to pristao. Redovno sam ga hranila, kupila sam mu nove
farmerke, a čak sam mu dala i nešto novca kada je otišao", rekla je frizerka. Mladić je potvrdio da ga je frizerka dobro hranila, ali je ostao pri tvrdnji da ga je besomučno silovala
Post je spojen: [time]1260703497[/time]
_________________________________________________
Why four Googles? GoogleGoogleGoogleGoolge lets you search Google x4 times on the same open tab!

The developers were chatting on Google Talk one night, and they wondered if googlegoogle.com was taken. It was, but googlegooglegooglegoogle.com was available. In a impulse buy, they purchased the domain and someone had the idea of putting four googles on the page. Thus, googlegooglegooglegoogle was born.


http://www.googlegooglegooglegoogle.com/
 
haha, i ja sam zreo za šišanje, ima li ko adresu tog frizerskog salona PS Viagru nosim sa sobom :haha:
 
Pita učiteljica decu šta im roditelji rade. Te jednom otac policajac, drugom službenik, te ovo, te ono.... Perica neće da kaže.
• Šta je Perice?
• Ništa.
• Pa, ajde, reci.
• Pa, moj otac je striper u gej klubu. On igra i skida se drugim muškarcima za novac. Ponekad, kada je drugi muškarac baš zgodan i kada ponudi novac, moj otac ode posle posla sa njim da zajedno iznajme sobu u jeftinom hotelu. Tada za novac dozvoljava da drugi muškarac ima seks sa njim!
U učionici muk! Učiteljici neprijatno, skrene temu na nesto drugo, jedva nekako dovrši predavanje. Posle časa pita Pericu da li je moguće da je sve to istina. Na to će Perica:
• Ma, jok! Otac mi igra fudbal za Srbiju i Crnu Goru, nego me blam da priznam.

Dođe učiteljica na čas i pita decu koliko je dugačka Drina. Javi se Marko i kaže:
• 100 km!
Javi se Stevan i kaže:
• 200 km!
Javi se i Perica i kaže:
• 7,5 cm bez filtera.
 
ovako je pocelo :cool:
o0cygn.jpg

a ovako zavrsilo :D
2h72ira.jpg
 
North ARMY je napisao(la):
Evo kakav je SMS meni cale veceras poslao jer je primetio da me nocni zivot ubija u zadnje vreme :D
Zimski sex:
-Ako se jebes mozes da nazebes,ako nazebes mozes da najebes,kad najebes ne mozes da se jebes i zato sajebi **greška i za pocetak ukljuci grejanje :D
Potpuno logicno
 
*Učiteljica pita:
 Marice, šta je to malo, belo, ima dve noge i perje?
 Kokoška!
 Tačno, ali mogla je biti i guska.
Učiteljica pita Dušana:
 Šta je to malo, crno, ima četiri noge i rep?]
 Mačka!
 Tačno, ali moglo je biti i kuče.
Pita Perica:
 Učiteljice, učiteljice, šta je to veliko i tvrdo kad ga staviš u usta, a malo i smežurano kad ga izvadiš?
 Učiteljica pocrveni i tresne mu šamar. Na to će Perica plačnim glasom, trljajući obraz:
 Tačno, ali mogla je da bude i žvaka!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh