Ostali berači kukuruza

todor je napisao(la):
mjombm.jpg
jel neko video ovakav berač

Ovaj je za temu nikad ovako! :haha: :haha: :haha:
Kakva skalamerija, kad vidiš ovo da pitaš čoveka jel si ga sam pravio ili ti je neko pomogao. kabina je najjača.
 
Da li ste videli ovakav berač.kad je slikan još nije bio u funkciji .verovatno da je do danas isproban.Berač je ručni rad iz Kikinde.



 
da li je glupost ili ne,ljudi su se trudili da od nista naprave nesto.

sto ti ne napravis tako nesto?
 
A šta ima da gledaš otkidački sto?Ne vidi se ni kod mene na Bourgoinu pa se vozi.Svaka čast ovim ljudima,ipak je to trebalo napraviti.
 
Ja sam ga baš zagledao,tarup nazad šta može da uradi.Mislim da ima dobrih stvari ali pokazaće se kada bude radio,Mislim i da će gušiti jer su uzani prolazi za kukuruz
 
Pa nepada mi napamet da pravim tako nesto, bez veze bacanje para, bolje da se napravi na kombajnu, ali nema veze, kad proradi daj boze videcete da nema vece gluposti, ajd onaj na pocetku prethodne stranice i da shvatim, ne izgleda lose, sa ovem ne bi radio ni da mi poklone.
 
ZMAJ je pravio u pocetku 2KM i 2KR. u sustini isti beraci, samo sto 2KR kruni odmah u zrno. lako se izvadi komusacki stol s elevatorom i ubaci se krunjac sa snekom i imas stroj koji odmah na njivi kruni.

Nikada ga u zivo vidio nisam, a 2KM imas cjelo cudo.

Takodjer postoji neki majstor u sloveniji koji SIP tornada prepravlja da krune odmah. Samo sam za njega cuo, ali ni jednu sliku takvog "beraca" nisam vidio.

Mene je sredinom prosle godine iznenadio vucni dvoredni BURGOIN...
 
i taj sam maloprije vidio u oglasima
Post je spojen: [time]1295514879[/time]
_________________________________________________
1e negde 7.39 kn
 
neznam gdje da pitam pa cu ovde, ako odem u temu ''zmaj'' odgovor je ''zmaj'' a ako odem u temu ''sip'' odgovor ce biti ''sip''.
pitanje je koji je bolji berac zmaj 223 ili sip dko 5501
izvinjavam se za :off_topic:
 
@mladenmaso

ZMAJ-223 je najbolji dvoredni vučeni berač sa bunkerom na ovim prostorima, a u svakom slučaju bolji je od DKO-5501. Objašnjenja zašto sam više puta davao u odgovarajućim temama.
 
Nazad
Vrh